Dembele

Dembele'nin fast food tutkusu sakatlığını etkiliyor

Dembele'nin fast food tutkusu sakatlığını etkiliyor Barcelona'nın Dortmund'dan 105 milyon euroya transfer ettiği Dembele, yaşadığı sakatlığı fast food alışkanlığından dolayı bir türlü atlatamıyor

Dembele'nin sakatlığı Dortmund'u üzdü

Dembele'nin sakatlığı Dortmund'u üzdü Dortmund, Barcelona'ya sattığı Dembele'nin sakatlanmasıydan dolayı 10 milyon euroluk bonustan mahrum kalacak.

Dortmund'da Dembele'nin yerine Yarmolenko

Dortmund'da Dembele'nin yerine Yarmolenko Dembele'yi Barcelona'ya gönderen Borussia Dortmund, bu futbolcunun yerini Dinamo Kiev'den Andriy Yarmolenko ile dolduracak.

Ronaldo geleceğin yıldızlarını açıkladı

Ronaldo geleceğin yıldızlarını açıkladı Real Madrid'in yıldızı Ronaldo, kendisi ve Messi'den sonra en çok konuşulacak isimleri açıkladı.

Dembele süresiz kadro dışı bırakıldı

Dembele süresiz kadro dışı bırakıldı Borussia Dortmund'da izinsiz olarak antrenmanlara çıkmayan Ousmane Dembele süresiz kadro dışı bırakıldı.

Bundesliga'da yılın çaylağı Dembele

Bundesliga'da yılın çaylağı Dembele Borussia Dortmund'da forma giyen Fransız oyuncu Ousmane Dembele, Bundesliga'da "sezonun çaylağı" seçildi.

Messi Arda Turan'ı takımda istemedi!

Messi Arda Turan'ı takımda istemedi! Messi, Barcelona ile yeni sözleşme imzalamak için, Mbappe, Dembele, Griezmann gibi isimlerin transferini isterken, Arda'nın da içinde bulunduğu birkaç oyuncuyu ise istemedi.