Cüneyt Çakır

Trabzonspor Galatasaray maçının hakemi belli oldu

Trabzonspor Galatasaray maçının hakemi belli oldu Süper Lig'de zirvenin kaderini belirleyecek Galatasaray-Trabzonspor maçının hakemi belli oldu. Heyecan dolu karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek.

Cüneyt Çakır'dan EURO 2020 açıklaması

Cüneyt Çakır'dan EURO 2020 açıklaması FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, EURO 2020 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cüneyt Çakır, EURO 2020 için 'En büyük hedefimiz Avrupa Şampiyonası'nda bulunmak' şeklinde iddia dolu ifadeler kullandı.

Flaş haber! FIFA Cüneyt Çakır'ın biletini kesti!

Flaş haber! FIFA Cüneyt Çakır'ın biletini kesti! Türkiye'de neredeyse tartışmasız maçı olmayan Cüneyt Çakır, FIFA'nın 2022 Dünya Kupası için çağrı yaptığı hakem listesinde yer almadı.

Hakem Cüneyt Çakır'ın kazancı ortaya çıktı

Hakem Cüneyt Çakır'ın kazancı ortaya çıktı Ligin ilk yarısında 11 maçta görev alan Cüneyt Çakır, 3 kez de VAR koltuğunda oturdu. Bu performansıyla Çakır 130 bin 900 TL gelir elde etti. 35 TL aylık alan Çakır 5 ay içinde toplam 175 bin TL maaş almış oldu.

Cüneyt Çakır ve Mete Kalkavan'a maç verilmedi

Cüneyt Çakır ve Mete Kalkavan'a maç verilmedi Süper Lig'in 17. haftasında hangi maçlarda hangi hakemlerin görev alacağı açıklandı. TFF Merkez Hakem Kurulu'nun açıkladığı listede Fenerbahçe-Beşiktaş maçının orta hakemi Cüneyt Çakır ve VAR hakemi Mete Kalkavan'a maç verilmedi.

Güntekin Onay'dan flaş Cüneyt Çakır yorumu

Güntekin Onay'dan flaş Cüneyt Çakır yorumu Hürriyet gazetesi yazarı Güntekin Onay, Fenerbahçe - Beşiktaş maçını değerlendirdi. Onay, Fenerbahçe'nin oynayarak kazandığını savunurken, hakem Cüneyt Çakır'ın ise performansını hiç beğenmedini dile getirdi.

Süper Lig'de 8'inci haftanın hakemleri açıklandı

Süper Lig'de 8'inci haftanın hakemleri açıklandı Süper Lig'de 8'inci hafta oynanacak maçların hakemleri belli oldu.