Cüneyt Çakır

İspanyol ve İtalyan basını Cüneyt Çakır'ı konuşuyor

İspanyol ve İtalyan basını Cüneyt Çakır'ı konuşuyor Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona, Napoli'yi 3-1 mağlup edip çeyrek finale yükselirken maçın hakemi Cüneyt Çakır, hem İspanyol hem de İtalyan basını tarafından eleştirildi.

Cüneyt Çakır'a dev görev!

Cüneyt Çakır'a dev görev! Cüneyt Çakır uluslararası arenada önemli bir organizasyonda daha görev almaya hazırlanıyor. FIFA kokartlı hakem, Portekiz başkenti Lizbon'da düzenlenecek Şampiyonlar Ligi Sekizli Finali'nde düdük çalacak.

Trabzonspor Galatasaray maçının hakemi belli oldu

Trabzonspor Galatasaray maçının hakemi belli oldu Süper Lig'de zirvenin kaderini belirleyecek Galatasaray-Trabzonspor maçının hakemi belli oldu. Heyecan dolu karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek.

Cüneyt Çakır'dan EURO 2020 açıklaması

Cüneyt Çakır'dan EURO 2020 açıklaması FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, EURO 2020 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cüneyt Çakır, EURO 2020 için 'En büyük hedefimiz Avrupa Şampiyonası'nda bulunmak' şeklinde iddia dolu ifadeler kullandı.

Flaş haber! FIFA Cüneyt Çakır'ın biletini kesti!

Flaş haber! FIFA Cüneyt Çakır'ın biletini kesti! Türkiye'de neredeyse tartışmasız maçı olmayan Cüneyt Çakır, FIFA'nın 2022 Dünya Kupası için çağrı yaptığı hakem listesinde yer almadı.

Hakem Cüneyt Çakır'ın kazancı ortaya çıktı

Hakem Cüneyt Çakır'ın kazancı ortaya çıktı Ligin ilk yarısında 11 maçta görev alan Cüneyt Çakır, 3 kez de VAR koltuğunda oturdu. Bu performansıyla Çakır 130 bin 900 TL gelir elde etti. 35 TL aylık alan Çakır 5 ay içinde toplam 175 bin TL maaş almış oldu.

Cüneyt Çakır ve Mete Kalkavan'a maç verilmedi

Cüneyt Çakır ve Mete Kalkavan'a maç verilmedi Süper Lig'in 17. haftasında hangi maçlarda hangi hakemlerin görev alacağı açıklandı. TFF Merkez Hakem Kurulu'nun açıkladığı listede Fenerbahçe-Beşiktaş maçının orta hakemi Cüneyt Çakır ve VAR hakemi Mete Kalkavan'a maç verilmedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER