Club Brugge

Diagne olay çıkardı! Boğazına sarılıp tehdit etti

Diagne olay çıkardı! Boğazına sarılıp tehdit etti Galatasaray'ın Brugge takımına kiraladığı Mbaye Diagne ortalığı karıştırdı. Galatasaray'dan Club Brugge takımına transfer olan Mbaye Diagne, önceki akşam İstinye Park'ta görüntülendi.

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında...

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında... Galatasaray'dan Belçika'nın Club Brugge takımına transfer olan Mbaye Diagne, Anderlect ve Brugge arasında bir krize neden oldu. Anderlecht'in sportif direktörü Michael Verschueren, konuya ilişkin Brugge'ü eleştiren açıklamalarda bulundu.

Mbaye Diagne'ye Belçika'da şok saldırı girişimi!

Mbaye Diagne'ye Belçika'da şok saldırı girişimi! Galatasaray'dan Club Brugge'e transfer olan Mbaye Diagne Anderlecht taraftarının saldırısından son anda kurtuldu.

Olay adam Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var' dedi ve...

Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var dedi' ve... Galatasaray'dan transfer olan Mbaye Diagne, Anderlecht yöneticilerini şoka uğrattı. Diagne, Anderlecht yöneticileri ile yaptığı görüşmede 'Acil işim var' dedi ve Club Brugge ile anlaştı.

Henry Onyekuru'ya sürpriz talip çıktı

Henry Onyekuru'ya sürpriz talip çıktı Galatasaray'ın yeniden kiralamayı düşünmediği Henry Onyekuru'ya Club Brugge talip oldu. Belçika kulübü Everton'la temasa geçerek resmi teklifte bulundu.

Fenerbahçeli Nabil Dirar Club Brugge ile anlaştı

Fenerbahçeli Nabil Dirar Club Brugge ile anlaştı Fenerbahçeli Nabil Dirar'ın Belçika Ligi ekiplerinden Club Brugge ile anlaştığı iddia edildi.

Club Brugge şampiyonluğa ulaştı

Club Brugge şampiyonluğa ulaştı Belçika Ligi'nde Club Brugge, Anderlecht'i farklı yenerek şampiyonluğu ilan etti.