Club Brugge

Diagne'den çok konuşulacak paylaşım

Diagne'den çok konuşulacak paylaşım Galatasaray'dan kiralandığı Club Brugge'de kısa sürede kadro dışı kalan ve sonrasında saha dışında yaşadığı olaylarla gündemden düşmeyen Mbaye Diagne, sezon sonu yaklaşırken bu kez de kafa karıştıran bir paylaşımıyla dikkat çekti.

Club Brugge'den Mbaye Diagne için sert sözler

Club Brugge'den Mbaye Diagne için sert sözler Galatasaray'dan Club Brugge'ye kiralık olarak giden Mbaye Diagne ile ilgili kulübün genel menajeri çok sert sözler söyledi. Diagne'den kurtulmak istediklerini ifade eden menajer DEvy Rigaux olay açıklamalar yaptı.

Galatasaray ve Club Brugge arasında Diagne krizi çıktı

Galatasaray'ın başı belada! Club Brugge ile bağlarını koparamadığı için Galatasaray'a dönme şansı bulunmayan Senegalli'nin bir aydır ülkesinde olduğu ve sezon sonuna dek izin verildiği ortaya çıktı.

Club Brugge'den Diagne açıklaması

Club Brugge'den Diagne açıklaması Club Brugge'de kadro dışı kalan Mbaye Diagne için takım arkadaşlarından çarpıcı açıklamalar geldi.

Diagne'den Galatasaray'a 'geri dönüş' mesajı

Diagne'den Galatasaray'a 'geri dönüş' mesajı Galatasaray'dan Club Brugge'ye transfer olan Mbaye Diagne sosyal medya hesabı üzerinden sarı kırmızılı kulübe 'geri dönüş' mesajı verdi.

Club Brugge'den PSG-Galatasaray maçı için mesaj

Club Brugge'den PSG-Galatasaray maçı için mesaj Club Brugge'un file bekçisi Simon Mignolet, Real Madrid'i mağlup edebileceklerini söyledi ve PSG-Galatasaray maçını düşünmek istemediklerini vurguladı.

Galatasaray uzatmada yıkıldı

Galatasaray uzatmada yıkıldı Temsilcimiz Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. hafta maçında Belçika'nın Club Brugge takımı ile 1-1 berabere kaldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER