Christoph Daum

Serhat Akın Fenerbahçe'nin yeni hocasını duyurdu

İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası! Fenerbahçe'de dün akşam Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde oynanan Başakşehir maçının ardından Sarı-Lacivertli camiada Erol Bulut'un takımdaki geleceği tartışılmaya başlandı.

Daum Fenerbahçe’den haber bekliyor

Daum Fenerbahçe’den haber bekliyor Fenerbahçe’de bir zamanlar teknik direktörlük görevi yapan Christoph Daum, sarı lacivertlilerin yeni teknik direktör arayışında olduğu bugünlerde yönetimden telefon beklediğini belirtti.

Daum'dan çok konuşulacak Fenerbahçe açıklaması!

Daum'dan çok konuşulacak Fenerbahçe açıklaması! Fenerbahçe ile sportif direktörlük konusunda anlaştığı iddia edilen Christoph Daum, sarı lacivertlilerle ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Daum ile anlaşma aşamasına gelindiği ortaya atıldı.

Daum'dan iddialı açıklama! Fenerbahçe'yi şampiyon yaparım

Daum'dan iddialı açıklama! Fenerbahçe'yi şampiyon yaparım Bir zamanlar Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi yapan Daum ile TRT Spor yorumcusu Ferudun Niğdelioğlu'nun yaptığı röportaj gündeme bomba gibi düştü.

Christoph Daum Romanya Milli Takımı'nda!

Christoph Daum Romanya Milli Takımı'nda! Romanya Futbol Federasyonu, Christoph Daum'un A takımın başına getirildiğini açıkladı.

Christoph Daum sahalara dönüyor!

Christoph Daum sahalara dönüyor! Ülkemizde Beşiktaş, Fenerbahçe ve son olarak Bursaspor’da çalışan Christoph Daum, teknik adamlığa geri dönme hazırlıkları yapıyor.

Christoph Daum Fenerbahçe için neler söyledi?

Christoph Daum Fenerbahçe için neler söyledi? Fenerbahçe'de iki dönem teknik direktörlük yapan Christoph Daum, sarı,lacivertli takımın futbolunu beğenmedi..

TREND HABERLER
TREND HABERLER