Cengiz Ünder

Everton Cengiz Ünder’in peşinde

Everton Cengiz Ünder’in peşinde İngiliz ekibi Everton, Cengiz Ünder için harekete geçti. Carlo Ancelotti’nin, Napoli döneminden de yakından tanıdığı Roma’nın Türk yıldızının transferinde ısrarcı olduğu öğrenildi. Tarafların pazarlıklara başladığı ve İtalyan temsilcisinin 266.9 milyon TL bonservis bedeli talep ettiği bildirildi.

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik

Milli Takım aday kadrosunda 9 değişiklik EURO 2020 Elemeleri'nde dün İzlanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 0-0 berabere kalan A Milli Futbol Takımımızda 9 isim aday kadrodan çıkarıldı.

Roma'dan Cengiz Ünder açıklaması

Roma'dan Cengiz Ünder açıklaması Cengiz Ünder'in Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek adına sosyal medya hesaplarından yaptığı asker selamı paylaşımı İtalyanları bir hayli rahatsız etmişti. Milli futbolcunun hocası Paulo Fonseca'dan bugün konuyla ilgili çok çarpıcı bir açıklama geldi.

Roma'dan Cengiz Ünder kararı

Roma'dan Cengiz Ünder kararı Barış Pınarı Harekatına destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Cengiz Ünder için kulübü Roma’nın kararı açıklandı.

Cengiz Ünder değerini 5'e katladı

Cengiz Ünder değerini 5'e katladı Roma'nın 2023 yılına kadar sözleşme uzattığı milli futbolcu Cengiz Ünder, İtalyan ekibine geldiği günlerde 7.5 milyon Euro olan piyasa değerini gösterdiği başarı performansla 5'e katlayarak 35 milyon Euro'ya yükseltti.

Cengiz Ünder Roma'dan ayrılıyor mu?

Cengiz Ünder Roma'dan ayrılıyor mu? İtalya'nın köklü kulüplerinden olan Roma'da forma giyen Cengiz Ünder'in geleceği belli oldu.. Yeni teknik direktör Paulo Fonseca'nın, hazırladığı raporda Cengiz'in kesinlikle takımdan ayrılmasını istemediğini belirttiği öğrenildi.

Roma'da Cengiz Ünder depremi

Roma'da Cengiz Ünder depremi Roma'da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder hakkında İtalyan basınından gündemi sarsan bir iddia ortaya atıldı. İtalyan devinin Cengiz hakkındaki nihai kararını verdiği öne sürüldü

TREND HABERLER
TREND HABERLER