Celta Vigo

İşte Galatasaray'ın transfer listesindeki 4 yıldız

İşte Galatasaray'ın transfer listesindeki 4 yıldız Galatasaray yerli transferde atağa kalktı.. Yeni sezon için kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı yönetim 4 yıldız ismi listesine aldı..Transferlerin detayları haberimizde...

Emre Mor özel hayatıyla gündemden hiç düşmüyor! Şimdi de...

Emre Mor özel hayatıyla gündemden hiç düşmüyor! Şimdi de... İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo'da forma giyen milli futbolcumuz Emre Mor, geçtiğimiz yıllarda yeteneğiyle herkesi etkimişti ancak sonrasındaki özel hayatı ve disiplinsiz davranışları bu yeteneğini adeta köreltti.

Emre Mor için Türkiye'den gelen teklifi açıkladı!

Emre Mor için Türkiye'den gelen teklifi açıkladı! Celta Vigo'da gözden düşen milli futbolcu Emre Mor'la ilgili bir açıklama geldi.

Emre Mor Celta Vigo'da bir kez daha kadroya alınmadı

Emre Mor Celta Vigo'da bir kez daha kadroya alınmadı Celta Vigo'da disiplinsiz davranışları nedeniyle bir süre kadro dışı kalan ve sonrasında kadroya geri alınan Emre Mor, Valencia maçı kadrosuna alınmadı.

Celta Vigo Emre Mor'u yolluyor

Celta Vigo Emre Mor'u yolluyor Borussia Dortmund'dan sonra Celta Vigo'da da beklentileri karşılayamayan Emre Mor, satış listesine konuldu.

Galatasaray'da Emre Mor harekatı yeniden başlıyor

Galatasaray'da Emre Mor harekatı yeniden başlıyor Galatasaray, Celta Vigo'ya ilk 11'de oynatma garantisi vererek Emre Mor'u kiralama teklfiinde bulunacak.

Okay Yokuşlu'nun yeni takımı resmen açıklandı

Okay Yokuşlu'nun yeni takımı resmen açıklandı Celta Vigo, Trabzonspor'dan Okay Yokuşlu'yu 5 yıllığına kadrosuna kattığını resmen açıkladı.

TREND HABERLER