Çarşı

Çarşı grubu lideri Ayhan Güner silahlı saldırıya uğradı

Çarşı grubu lideri Ayhan Güner silahlı saldırıya uğradı Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'nın liderlerinden Ayhan Güner, daha önce Alen Markanyan'ı bacağından vuran Harun Dulkara tarafından silahlı saldırıya uğradı. Güner'in Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Çarşı'yı ziyaret eden Binali Yıldırım için bomba slogan

Binali Yıldırım'ın Çarşı ziyaretinde bomba slogan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Beşiktaş'ta vatandaşlarla bir araya geldi. Yıldırım, Beşiktaş Çarşı Grubu'na seslendi.

Çarşı'dan Burak Yılmaz transferine tepki

Çarşı'dan Burak Yılmaz transferine tepki Beşiktaş'ın yeni transferi Burak Yılmaz'a ilk tepki siyah-beyazlı takımın taraftar grubu olan Çarşı'dan geldi.

 Aykut Kocaman'dan Çarşı'ya yanıt

Aykut Kocaman'dan Çarşı'ya yanıt Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Çarşı'nın "Tasması var" paylaşımıyla ilgili "Çarşı da bunu yapıyorsa ne diyeyim. Artık tuz kokmuş, bitmiş yani." dedi.

Çarşı'dan sert Süper Kupa açıklaması

Çarşı'dan sert Süper Kupa açıklaması Beşiktaş ile Atiker Konyaspor Süper Kupa maçında karşı karşıya geldi. Kupayı Konyaspor'un kazandığı maç uzun süre konuşulacak olaylara sahne oldu. Maç sonu Çarşı grubu ise sert bir açıklama yayınladı.

Fikret Orman'dan Çarşı'ya Burak Yılmaz ayarı

Fikret Orman'dan Çarşı'ya Burak Yılmaz ayarı Fikret Orman, Burak Yılmaz'ın transferi konusunda sert bir açıklama yayınlayan Çarşı'ya "Haddinizi bilin" diyerek cevap verdi.