Bursaspor

3 Süper Lig ekibi Atiba'nın peşinde

3 Süper Lig ekibi Atiba'nın peşinde Beşiktaş’ın henüz mukavelesini yenilemediği Atiba Hutchinson’a Süper Lig’den teklif yağıyor.

Bursaspor Samet Aybaba’yı istiyor

Bursaspor Samet Aybaba’yı istiyor Sezonu beklenenin altında geçiren Bursaspor’da, başkan Ali Ay, 26 Mayıs’ta yapılacak kongrede elini güçlendirmek için takımın başına Samet Aybaba'yı getirmek istiyor.

Bursaspor'da Trabzonspor maçı hazırlıkları

Bursaspor'da Trabzonspor maçı hazırlıkları Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında 13 Mayıs Pazar günü sahasında Trabzonspor ile karşılaşacak Bursaspor, hazırlıklarını sürdürüyor.

Batalla Bursaspor'dan ayrılıyor

Batalla Bursaspor'dan ayrılıyor Bursaspor'un başarılı 10 numarası Pablo Martin Batalla son sözünü Başkan Ali Ay'a söyledi. Başkan Ay'ın kalması için son kez görüştüğü Batalla, futbola birlikte başladığı çocukluk arkadaşlarıyla 1 sezon daha oynama hayalini gerçekleştirmek için Arjantin'e dönmek istediğini belirtti.

Bursaspor'da Badu ve Barış sezonu kapattı

Bursaspor'da Badu ve Barış sezonu kapattı Bursaspor’da Fenerbahçe maçında sakatlık geçiren Badu ve Barış Yardımcı’nın sezonu kapattığı açıklandı.

Bursaspor yönetiminden Moussa Sow kararı

Bursaspor yönetiminden Moussa Sow kararı Bursaspor yönetimi, aralarında Moussa Sow ve Pablo Martin Batalla gibi isimlerin de olduğu 6 futbolcuyla sezon sonunda yollarını ayıracak.

Aziz Behich Dünya Kupası'nda

Aziz Behich Dünya Kupası'nda Bursaspor'un sol beki Aziz Behich, 2018 Dünya Kupası'nda mücadele edecek Avustralya'nın aday kadrosuna çağrıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER