Bursaspor

Son 5 sezonda en fazla kar Bursaspor'dan

Son 5 sezonda en fazla kar Bursaspor'dan Bursaspor , son 5 sezon içerisinde transferden en fazla kar sağlayan kulüp olurken, yeşil beyazlıları Eskişehirspor, Beşiktaş ve Altınordu kulüpleri takip etti.

Bursaspor Badji transferinde ısrarcı

Bursaspor Badji transferinde ısrarcı Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor Stephane Badji isminde yoğunlaştı.

Samet Aybaba'dan Bursa tesislerine ziyaret

Samet Aybaba'dan Bursa tesislerine ziyaret Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, altyapının takımlarının kullandığı tesisleri ziyaret etti

Bursaspor'da Sportif Direktör Cenk Ergün

Bursaspor'da Sportif Direktör Cenk Ergün Bursaspor Başkanı Ali Ay, Sportif Direktörlük için Cenk Ergün'le anlaştıklarını açıkladı...

Bursaspor'da Samet Aybaba dönemi

Bursaspor'da Samet Aybaba dönemi Bursaspor'da yeniden başkanlığa seçilen Ali Ay, genel kurulun ardından yeni sezon için Samet Aybaba ile anlaştıklarını açıkladı.

Bursaspor'da Ali Ay yeniden başkan oldu

Bursaspor'da Ali Ay yeniden başkan oldu Bursaspor'da başkanlık seçiminde en fazla oyu alan Ali Ay yeniden başkan oldu. Ali Ay, teknik direktörlük görevi için Samet Aybaba ile görüştüklerini ve yarın bu görüşmeleri sonuçlandıracaklarını açıkladı.

Sumudica'dan Bursaspor'a mesaj

Sumudica'dan Bursaspor'a mesaj Sezon bitmesine bir hafta kala Kayserispor ile yollarını ayıran Sumudica, Bursaspor'da çalışabileceğini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER