Bülent Uygun

Denizlispor Bülent Uygun ile yollarını ayırdı

Bir dönem bitti! Süper Lig'de sürpriz ayrılık Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor'da Teknik Direktör Bülent Uygun'un sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.

Bülen Uygun Al Rayyan'daki görevinden istifa etti

Bülen Uygun Al Rayyan'daki görevinden istifa etti Katar’ın Al Rayyan ekibini çalıştıran ve 3 maçta 3 puan toplayabilen Bülent Uygun, görevinden istifa etti.

Fenerbahçe'de göreve talip 3 hoca var

Fenerbahçe'de göreve talip 3 hoca var Fenerbahçe'de teknik direktörlük koltuğu için her geçen gün adaylar artıyor. Yılmaz Vural ve Ümit Özat'ın ardından Bülent Uygun da Fenerbahçe yönetimine mesaj yolladı.

Ozan Tufan'a tek teklif Katar'dan

Ozan Tufan'a tek teklif Katar'dan Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ı, Bülent Uygun'un çalıştırdığı Al Gharafa takımının transfer etmek istediği öğrenildi.

Kriz aşıldı! İşte Osmanlıspor'un yeni hocası

Kriz aşıldı! İşte Osmanlıspor'un yeni hocası Osmanlıspor ile Bülent Uygun, prensip anlaşmasına varmış ancak son anda vazgeçilmiş ve imzalar atılamamıştı. Uygun ile Osmanlıspor yöneticileri arasındaki bu kriz aşıldı ve Osmanlıspor'un yeni hocası Bülent Uygun oldu.

Bülent Uygun'dan taraftara çağrı

Bülent Uygun'dan taraftara çağrı Spor Toto Süper Lig'de son sırada bulunan Gaziantespor, 24. hafta maçında yarın Kasımpaşa'yı konuk edecek.

Bülent Uygun 2022'yi bekliyor

Bülent Uygun 2022'yi bekliyor Katar Ligi takımlarından Umm Salal'ı 2 yıldır çalıştıran Bülent Uygun, Katar ve Katar Futbolu hakkında açıklamalarda bulundu. Bülent Uygun 2022 yılı için de 'çok farklı bir Katar göreceksiniz' dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER