Bruma

Bruma'ya 3 transfer teklifi birden

Bruma'ya 3 transfer teklifi birden Galatasaray'ın eski futbolcusu Bruma'ya 3 ekibin teklif yaptığı bildirildi.

Galatasaray'da sol kanada aday 4 isim var

Galatasaray'da Onyekuru'nun yerine 4 aday var Galatasaray'da Henry Onyekuru'nun sözleşmesi bitiyor.. Yerine yapılacak transfer için yönetim kolları sıvadı.. Şimdiden transfer listesinde 4 aday var.. İşte Galatasaray'ın Onyekuru'nun yerine düşündüğü isimler...

Fenerbahçe'den Bruma sürprizi

Fenerbahçe'den Bruma sürprizi Kafasındaki takımı yaratmak adına transfer listesi için ince eleyip sık dokuyan Ersun Yanal sürpriz bir ismi listesine aldı. Bir dönem Galatasaray'da top koşturan yıldız isim için Comolli, görüşmelere başladı.

Galatasaray Leipzig ile berabere kaldı

Galatasaray Leipzig ile berabere kaldı Galatasaray, Almanya Bundesliga takımlarından Leipzig ile deplasmanda yaptığı hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı.

Bruma Galatasaray'a gelmeden önce kaçırılmış!

Bruma Galatasaray'a gelmeden önce kaçırılmış! Portekizli yıldız futbolcu Bruma'nın, Galatasaray'a transferi öncesinde o dönem Sporting Lizbon'un Başkanı olan Bruno de Carvalho tarafından kaçırıldığı iddia edildi.

Bruma'dan Galatasaray'a transfer yanıtı

Bruma'dan Galatasaray'a transfer yanıtı Galatasaray'dan Leipzig'e transfer olan ve geçtiğimiz sezonu Bundesliga'da geçiren Bruma, alman basınına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Bruma'dan 250 bin euro daha kazandı

Galatasaray Bruma'dan 250 bin euro daha kazandı Galatasaray, Leipzig'e sattığı Bruma'dan, takımın Avrupa Ligine gitmesi nedeniyle 250 bin euro daha kazandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER