Bilal Meşe

Fatih Terim sürat teknesiyle stres atıyor

Fatih Terim sürat teknesiyle stres atıyor Eylül ayına kadar maçı bulunmayan A Milli Takım'da teknik direktör Fatih Terim, ailesiyle birlikte Bodrum Yalıkavak'a gitti.

Arda Turan Bilal Meşe'ye saldırmadan önce bakın ne yapmış!

Arda Turan Bilal Meşe'ye saldırmadan önce bakın ne yapmış! Futbolcu Arda Turan'ın Makedonya maçı dönüşü uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye saldırmadan önce pilotlarla da gerilim yaşadığı ortaya çıktı. İşte detaylar...

Arda Turan'a annesi destek çıktı

Arda Turan'a annesi destek çıktı Arda Turan'ın annesi Yüksel Turan, oğlunun ulaştığı başarıların bedelini ödediğini söyledi.

Arda Turan yaptığının arkasında geri adım atmayacak!

Arda Turan yaptığının arkasında geri adım atmayacak! Makedonya'da oynanan hazırlık karşılaşmasından sonra uçakta yaşananlarla ilgili konuşan Arda Turan, onurlu bir hata yaptığını söyledi.

Saffet Sancaklı'dan Arda Turan'a eleştiri

Saffet Sancaklı'dan Arda Turan'a eleştiri Saffet Sancaklı TBMM Genel Kurulu'nda TFF'yi eleştirdi! Sancaklı, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimi acil şekilde köylerine dönsünler" dedi. Arda Turan da eleştirilerden nasibini aldı.

İşte Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırmasına neden olan yazı

İşte Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırmasına neden olan yazı Milli Takım uçağında Arda Turan, 60 yaşındaki duayen gazeteci Bilal Meşe'ye, geçmişte yazdıklarından dolayı saldırdı. İşte Bilal Meşe'nin, Arda'yı bu derece çıldırtan yazısı...

Arda Turan'ın basın toplantısında dikkat çeken görüntü

Arda Turan'ın basın toplantısında dikkat çeken görüntü Gazeteci Bilal Meşe'yi dövdükten sonra basın toplantısı yapan Arda Turan, Milli Takımı bıraktığını açıkladı. Arda'nın toplantısına basın mensuplarının katılmaması dikkat çekti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER