Beşiktaş Transfer

Beşiktaş'ta ayrılık var! 4 futbolcu yolcu

Beşiktaş'ta ayrılık var! 4 futbolcu yolcu Beşiktaş'ta ayrılacak futbolcular belli oldu.. Sezon sonu sözleşmesi biten 4 futbolcu yeni sezonda siyah beyazlı formayı giyemeyecek.. Peki kim bu futbolcular? Ayrıntılar haberimizde..

Beşiktaş'ta Bolasie ve Umut Meraş sesleri

Beşiktaş'ın listesinde iki sürpriz isim Beşiktaş'ın teknik direktör arayışları devam ederken bir yandan da transfer için kollar sıvandı.. Beşiktaş, savunmanın soluna Bursa'dan Umut Meraş, sol açığa da Everton'dan Bolasie'yi gündeme aldı.

Dünyaca ünlü yıldız Beşiktaş'a geliyor

Dünyaca ünlü yıldız Beşiktaş'a geliyor Beşiktaş'ta transfer çalışmaları dört bir koldan sürdürüyor.. Beşiktaş hakkında İngiliz basınından bomba bir iddia gündeme geldi.. Dünyaca ünlü yıldız siyah beyaz formayı giyecek..

Niasse'den flaş Fenerbahçe ve Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş mı? Fenerbahçe mi? Niasse açıkladı Süper Lig'in ezeli rakipleri yeni sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başladı.. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transferde önceliği forvet.. Bu doğrultuda çalışmalarına hız veren iki ezeli rakip, Oumar Niasse transferinde karşı karşıya geldi..

Anlaşma tamam! Lucescu'nun tek şartı var

Anlaşma tamam! Lucescu'nun tek şartı var Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları son buldu.. Şenol Güneş'in yerine göreve gelecek isim belli oldu.. Yönetim Lucescu ile anlaşma sağladı ancak Rumen teknik adamın tek şartı var.. İşte bomba iddianın detayları..

Beşiktaş 7 futbolcu ile yolları ayırıyor

Beşiktaş 7 futbolcu ile yolları ayırıyor Beşiktaş'ın büyük planı belli oldu. Sezon sonu tarihi bir operasyona başlayacak olan Beşiktaş yönetimi 7 isim ile yolları ayırıyor.. İşte Beşiktaş ile yolları ayıracak olan futbolcular... .