Beşiktaş Kulübü

Beşiktaş'tan TFF'ye şampiyonluk tescil talebi!

Beşiktaş TFF'den kupayı istiyor! Galatasaray'ın şampiyonluğuyla sonuçlanan 1986-1987 sezonunun şampiyonluğunun kendilerine verilmesi için Beşiktaş TFF'ye başvurdu.

Beşiktaş'tan Orkan Çınar açıklaması

Beşiktaş'tan Orkan Çınar açıklaması Beşiktaş Kulübü, Pendikspor ile oynanan hazırlık maçında sakatlık geçiren Orkan Çınar ile ilgili bir açıklama yaptı.

Fikret Orman'dan flaş Şenol Güneş açıklaması

Fikret Orman'dan flaş Şenol Güneş açıklaması Beşiktaş Kulübü, Dorak Tour ile işbirliği anlaşması imzaladı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Dorak Tour ile yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Orman, Şenol Güneş ile sezon sonuna kadar devam edeceklerini ifade ederken, federasyon başkanlığı gibi bir niyeti olmadığını açıkladı.

Beşiktaş'ta Pepe ile yollar resmen ayrıldı!

Beşiktaş'ta Pepe ile yollar resmen ayrıldı! Beşiktaş kulübü, Pepe'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı.

Beşiktaş'tan Gökhan Gönül ve Caner Erkin açıklaması!

Beşiktaş'tan Gökhan Gönül ve Caner Erkin açıklaması! Beşiktaş, Gökhan Gönül'ün sağ omzunda kısmi yırtık, Caner Erkin'in sol uyluk arka kas zarında yırtık ve kanama tespit edildiğini açıkladı.

Beşiktaş’tan Leipzig’e: Türk taraftarlara bilet satmayın

Beşiktaş’tan Leipzig’e: Türk taraftarlara bilet satmayın UEFA'dan gelen uyarı gereğince, herhangi bir yaptırımdan korunmak adına bu sezon Avrupa'daki deplasman maçlarına taraftar götürmeme kararı alan Beşiktaş Kulübü, RB Leipzig maçı öncesinde alarma geçti.

Beşiktaş’tan taraftara uyarı! Stada gelmeyin…

Beşiktaş’tan taraftara uyarı! Stada gelmeyin… Beşiktaş Kulübü, Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig ile 6 Aralık'ta deplasmanda yapacağı karşılaşma için taraftarlarının RB Arena Stadı'na gelmemesini istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER