Bernard Mensah

Bernard Mensah transferinde flaş gelişme

Bernard Mensah transferinde flaş gelişme Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Bernard Mensah'ın satılmasına izin vermedi.

Fenerbahçe'ye bedava orta saha

Fenerbahçe'ye bedava orta saha Parasını alamadığı için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran Kayserispor'un 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Bernard Mensah, bonservisini eline alınca bedelsiz bir şekilde Fenerbahçe'nin yolunu tutacak.

Kayserispor'dan Bernard Mensah açıklaması

Kayserispor'dan Bernard Mensah açıklaması İstikbal Mobilya Kayserispor, Bernard Mensah'ın sözleşmesini alacaklarına karşılık tek taraflı feshedeceğine yönelik çıkan haberleri yalanladı.

Bernard Mensah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili resmi açıklama geldi

Bernard Mensah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili resmi açıklama geldi Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, gazetecilere yaptığı açıklamada seçimli olağanüstü kongrenin çoğunluk sağlanamadığı için ertelendiğini söyledi. Taşçı, Bernard Mensah ve Deniz Türüç hakkındaki transfer iddialarına da açıklık getirdi.

Bernard Mensah'tan Fenerbahçe iddialarına cevap

Bernard Mensah'tan Fenerbahçe iddialarına cevap Fenerbahçe'yle ilgili ortaya atılan son transfer iddiası gündeme bomba gibi düştü. Gana basını, İstikbal Mobilya Kayserispor'un henüz iki hafta evvel sözleşme imzaladığı Bernard Mensah'ın Sarı Lacivertliler ile anlaştığını yazdı. Söz konusu haber üzerine Mensah'tan da bir açıklama geldi!

Kayserispor Bernard Mensah’ı transferini bitirdi

Kayserispor Bernard Mensah’ı transferini bitirdi Teknik direktör Hikmet Karaman ile prensipte anlaşan ve transfer çalışmalarına hız veren İstikbal Mobilya Kayserispor yönetimi, ilk anlaşmayı yaptı.

Beşiktaş'a Atletico Madrid'den transfer

Beşiktaş'a Atletico Madrid'den transfer Beşiktaş transfer çalışmalarına Fikret Orman önderliğinde devam ediyor. Oğuzhan Özyakup'un yerine Atletico Madrid'den bir transfer yapmak isteyen siyah-beyazlı yönetim, İspanyol deviyle yaptığı ilk temaslardan olumlu yanıt aldı. Orman'ın bu transferde kiralama formulünü devreye sokacağı belirtildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER