Berke Özer

Ersun Yanal'ın tüm planları altüst oldu

Ersun Yanal'ın tüm planları altüst oldu Süper Lig'de bu sezon iddialı bir giriş yapan Fenerbahçe, başka takımlara kiraladığı futbolculardan umduğunu bulamadı. Tecrübe kazanıp, gelsin diye gönderilen futbolcuların sarı lacivertlilerin istediği düzeye gelememesi yüzünden Ersun Yanal'ın tüm planları altüst oldu.

Fenerbahçe'de Berke Özer sesleri! Ersun Yanal'a tepkiler çığ gibi

Fenerbahçe'de Berke Özer sesleri! Ersun Yanal'a tepkiler çığ gibi Volkan Demirel ve Harun Tekin'in hatalarına artık daha fazla tahammül edemeyen Fenerbahçe camiası, genç file bekçisi Berke Özer'e şans verilmesi gerektiğini düşünüyor.

Berke Özer’in İngiltere maçındaki güzel kurtarışlarına tebrik

Berke Özer’in İngiltere maçındaki güzel kurtarışlarına tebrik Türkiye Futbol Federasyonu, U19 Milli Takımı forması giyen Berke Özer’in, İngiltere maçındaki üstün performansı sebebiyle sarı-lacivertli kulübe teşekkür yazısı gönderdi.

Berke Özer ve Barış Alıcı resmen Fenerbahçe'de

Berke Özer ve Barış Alıcı resmen Fenerbahçe'de Fenerbahçe Kulübü, Altınordu'da forma giyen Berke Özer ve Barış Alıcı ile sözleşme imzalandığını açıkladı.

Manchester City Türk futbolcuyu istiyor

Manchester City Türk futbolcuyu istiyor Premier Lig ekibi Manchester City, Altınordu forması giyen genç oyuncu Berke Özer'in peşine düştü.

TREND HABERLER
TREND HABERLER