Berkay Şahin

Arda Turan'a kötü haber! Cinsel tacizden yeniden yargılanacak

Arda Turan'a kötü haber! Cinsel tacizden yeniden yargılanacak Sarıyer Emirgan'daki bir eğlence mekanında 10 Ekim 2018'de futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgaya ilişkin dava, 11 Eylül 2019 tarihinde karara çıkmıştı.

Şarkıcı Berkay ve Arda Turan hakim karşısına çıktı! İşte verdikleri ifadeler

Arda Turan ve Berkay Şahin'den çarpıcı ifadeler! Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin aralarında yaşadıkları kavga sonrasında hakim karşısında ilk kez karşı karşıya geldiler.

Arda Turan'ın mutlu günü bebeği dünyaya geldi

Arda Turan'ın mutlu günü bebeği dünyaya geldi Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın mutlu günü... Nişantaşı'ndaki özel bir hastaneye giden Aslıhan Doğan, bebeği Hamza Arda'yı kucağına aldı.

Arda Turan taciz iddiası için harekete geçti dava açıyor

Arda Turan taciz iddiası için harekete geçti dava açıyor Arda Turan’ın, kendisini tacizle suçlayan Berkay-Özlem Şahin çiftine çok ciddi bir tazminat davası açmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Arda Turan'ın kavgası dünya basınında

Arda Turan'ın kavgası dünya basınında Arda Turan'ın önceki gece şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, aynı zamanda dünya basınında da haber oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER