Berkay

Arda Turan Barcelona'dan Messi yüzünden mi ayrıldı?

Arda Turan Barcelona'dan Messi yüzünden mi ayrıldı? Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Arda Turan katıldığı bir televizyon programında hakkında merak edilen çok sayıda soruya cevap verdi. Barcelona'dan neden ayrıldığını da açıklayan Arda, Berkay ve eşiyle yaşanan sürecin de göründüğü gibi olmadığını anlattı.

Şarkıcı Berkay Arda Turan'a meydan okudu! 30 Ocak'ı sabırsızlıkla bekliyorum

Şarkıcı Berkay Arda Turan'a meydan okudu! 30 Ocak'ı sabırsızlıkla bekliyorum Futbolcu Arda Turan'la mahkemelik olan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, 30 Ocak'ta görülecek davaya az bir süre kala çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Berkay tazminat davası iddialarını yalanladı

Şarkıcı Berkay tazminat davası iddialarını yalanladı Arda Turan'a tazminat davası açacağı konuşulan şarkıcı Berkay iddialara cevap verdi. Berkay, "Biz tazminat davası açmadık, mevcut davanın sonuçlanmasını bekliyoruz" dedi.

Berkay Arda Turan'a tazminat davası açıyor

Berkay Arda Turan'a tazminat davası açıyor Berkay, kendisine yumruk atan Arda Turan’a tazminat davası açacağını söyledi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş Berkay'ın peşinde

Fenerbahçe ve Beşiktaş Berkay'ın peşinde Alman Bild gazetesinin haberine göre Fenerbahçe ile Beşiktaş, Stuttgart forması giyen Berkay Özan'ı transfer etmek istiyor.

Arda Turan'dan Sıla - Ahmet Kural olayı hakkında yorum!

Arda Turan'dan Sıla - Ahmet Kural olayı hakkında yorum! Milli futbolcu Arda Turan, Sıla-Ahmet Kural olayı hakkında yorumda bulundu.

Arda Turan eşine zırhlı araç aldı

Arda Turan eşine zırhlı araç aldı Arda Turan'ın doğum hediyesi olarak Mercedes'in zırhlı G500 modelini seçmesi ilgi çekti.