Badou Ndiaye

Trabzonspor'da Ndiaye için karar anı

Trabzonspor'da Ndiaye için karar anı Trabzonspor’da devre arasında Stoke City’den kiralanan Badou Ndiaye konusunda gelişmeler yaşanıyor. Senegalli futbolcunun bordo-mavililerde mutlu olması ve kalmak istemesi, Stoke City’yi zorluyor.

Trabzonspor Ndiaye ile sözleşme imzaladı

Trabzonspor Ndiaye ile sözleşme imzaladı Trabzonspor, İngiltere Championship takımlarından Stoke City’den transfer ettiği Senegalli oyuncu Badou Ndiaye ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Trabzonspor Badou Ndiaye'yi KAP'a bildirdi!

Trabzonspor Badou Ndiaye'yi KAP'a bildirdi! Trabzonspor, Badou Ndiaye transferi için görüşmelerin başladığını KAP'a bildirdi.

Badou Ndiaye resmen Trabzonspor'da!

Badou Ndiaye resmen Trabzonspor'da! Trabzonspor, Stoke City'de forma giyen Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye ile anlaşmaya vardı.

Badou Ndiaye Trabzonspor formasını giydi!

Badou Ndiaye Trabzonspor formasını giydi! Uzun süredir Badou Ndiaye için görüşmelerde bulunan Trabzonspor Yönetimi, 1.5 yıllığına satın alma opsiyonuyla birlikte Senegalli yıldızı kiraladı. Resmi açıklama için Ndiaye’nin Trabzonspor formalı fotoğraflarının bile çekildiği öğrenilirken, 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun 4 Ocak’ta Antalya’da başlayacak kampa katılması bekleniyor.

Trabzonspor'da Badou Ndiaye müjdesi

Trabzonspor'da Badou Ndiaye müjdesi İngiltere'nin önde gelen gazetelerinden The Telegraph, devre arasında maaş bütçesini düşürecek olan Stoke City’de ayrılacak ilk ismin Badou Ndiaye olduğunu yazdı.

Ndiaye Süper Lig'e dönecek mi? Açıklama geldi

Ndiaye Süper Lig'e dönecek mi? Açıklama geldi Stoke City menajeri Nathan Jones, Süper Lig'e döneceği iddia edilen Ndiaye ile ilgili olarak "Görüştüğümüz bazı kulüpler oldu ama şu ana kadar bize ulaşmış bir teklif yok. Onun takımda kalmasını isterim" dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER