Badou Ndiaye

Fenerbahçe'den Badou Ndiaye sürprizi

Fenerbahçe'den Badou Ndiaye sürprizi Transferi imza aşamasına gelen Garry Rodrigues’in menajeri D’ailva Badou Ndiaye’yi Fenerbahçe’ye teklif etti. Son kararı Yanal verecek. ​Geçen sezon kiralık olarak G.Saray forması giyen Ndiaye, Fatih Terim'in yeni sezon planlarında yok.

Fenerbahçe Ndiaye transferinde öne geçti

Fenerbahçe Ndiaye transferinde öne geçti Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe transfer çalışmalarına da aynı hızda devam ediyor. Sarı lacivertliler'in Badou Ndiaye transferinde büyük aşama kaydettiği öğrenildi

Fenerbahçe'den Badou Ndiaye bombası

Fenerbahçe'den Badou Ndiaye bombası Galatasaray’da kiralık olarak forma giyen Senegalli yıldız için Sarı-Lacivertliler harekete geçti. Ndiaye’nin menajeri William D’Avila, “Fenerbahçe, oyuncumla ilgileniyor. Afrika Kupası sırasında durum netleşir” dedi.

Avrupa kulüpleri Badou Ndiaye için sıraya girdi

Avrupa Badou Ndiaye için sıraya girdi Galatasaray'ın sezon başı Stoke City'den kiraladığı Badou Ndiaye, Avrupa'nın önemli kulüplerinin listelerine girdi. Senegalli orta saha için bir resmi teklif yapılırken iki kulüp de görüşmelerini sürdürüyor.

Ersun Yanal'ı yıkan haber

Ersun Yanal'ı yıkan haber Trabzonspor, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği oyuncuları birer birer kaybediyor..