B36 Torshavn

Beşiktaş LASK Linz maçı sonucu ve özeti

Beşiktaş LASK Linz maçı sonucu ve özeti UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Beşiktaş Avusturya'nın LASK Linz takımı ile karşı karşıya geldi..

Beşiktaş'ın Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyeti!

Beşiktaş'ın Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyeti! Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Beşiktaş-B36 Torshavn maçı sonucu ve özeti

Beşiktaş-B36 Torshavn maçı sonucu ve özeti Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn ile karşılaştı

B36 Torshavn-Beşiktaş maçının golleri ve geniş özeti

B36 Torshavn-Beşiktaş maçının golleri ve geniş özeti Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Faroe Adaları ekiplerinden B36 Torshavn ile karşı karşıya geldi. Siyah-beyazlılar, Jeremain Lens'in golüyle erken öne geçtiği mücadelede 2-0'lık skorla rahat bir galibiyet elde etti ve rövanş öncesinde avantajı elde etti. Turun ikinci maçı 2 Ağustos'ta Vodafone Park'ta oynanacak.

Şenol Güneş'ten takımına Fenerbahçe ve Galatasaray örneği

Şenol Güneş'ten takımına Fenerbahçe ve Galatasaray örneği Şenol Güneş, B36 Torshavn maçı öncesinde oyuncularına Galatasaray ve Fenerbahçe'nin zayıf takımlara elenmesini örnek gösterdi, rakibi ciddiye almalarını istedi.

Beşiktaş B36 Torshavn karşısında avantaj arayacak

Beşiktaş B36 Torshavn karşısında avantaj arayacak Beşiktaş Futbol Takımı, bu sezon Avrupa kupalarına Faroe Adaları'nda start verecek.

Beşiktaş'ın B36 Torshavn kadrosu belli oldu!

Beşiktaş'ın B36 Torshavn kadrosu belli oldu! UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında deplasmanda B36 Torshavn'la karşılaşacak Beşiktaş'ın takım kadrosu açıklandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER