Ayhan Akman

Fatih Terim'in yeni sezondaki yardımcısı Ayhan Akman olacak

İşte Fatih Terim'in yeni sezondaki yardımcısı! Hasan Şaş'ın görevinden ayrılmasıyla yardımcı antrenör arayışlarına başlayan Galatasaray, sürpriz bir ismi göreve getiriyor. Albert Riera, Selçuk İnan ve Johan Elmander'in yeni sezonda görev yapması beklenirken sarı-kırmızılar, Terim'in yardımcısı olarak Ayhan Akman'ı seçti.

Galatasaray'da Ayhan Akman kararı

Galatasaray'da Ayhan Akman kararı Ayhan Akman'ı yetersiz bulan G.Saraylı yöneticiler, Dursun Özbek'ten bir yardımcı antrenörün daha alınmasını isteyecek.

Ayhan Akman güldü taraftar çılgına döndü!

Ayhan Akman güldü taraftar çılgına döndü! Galatasaray'ın, Avrupa defterini kapattığı maçta yardımcı antrenör Ayhan Akman'ın hareketi tepki çekti

Selçuk İnan ile Ayhan Akman barıştı

Selçuk İnan ile Ayhan Akman barıştı Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde oyuna giremediği için yedek kulübesinde ortalığı birbirine katan Selçuk İnan, Ayhan Akman'la buzları eritti.

Yasin Öztekin çıldırdı! Adam mısınız siz?

Yasin Öztekin çıldırdı! Adam mısınız siz? Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin'in yedek kulübesine geldiğinde Orhan Atik ve Ayhan Akman'a "Adam mısınız siz!" diye bağırdığı ortaya çıktı.

Riekerink Selçuk İnan'a sahip çıktı

Riekerink Selçuk İnan'a sahip çıktı Galatasaray'da Riekerink ve yardımcısı Ayhan Akman, yedek bırakılacağı konuşulan Selçuk İnan'a sahip çıktı.

Galatasaray'da bu kez öyle bir isim sakatlandı ki!

Galatasaray'da bu kez öyle bir isim sakatlandı ki! Galatasaray'da sezon başında yaşanan sakatlık olaylarına bu kez teknik kadrodan bir isim daha eklendi..

TREND HABERLER
TREND HABERLER