Avusturya

Avusturya'dan Veli Kavlak için 'vatandaşlıktan çıkarılsın' açıklaması

Avusturya'da skandal 'Veli Kavlak' açıklaması Avusturya'da Özgürlük Partisi'nin (FPÖ) Genel Başkanı Norbert Hofer, Avusturya Milli Takımı'nda da oynayan Veli Kavlak'ın, Barış Pınarı Harekatı'na destek paylaşımı yaptığı için "vatandaşlıktan çıkarılması" gerektiği yönünde skandal bir açıklama yaptı.

Cüneyt Çakır'a büyük tepki! Hayallerimizi bitirdi

Cüneyt Çakır'a büyük tepki! Hayallerimizi bitirdi Euro 2020 Elemeleri'nde Slovenya ile Avusturya arasında oynanan mücadeleyi yöneten Cüneyt Çakır'ın performansı büyük tepki topladı.

Trabzonspor'un Avusturya kampı sona erdi

Trabzonspor'un Avusturya kampı sona erdi Trabzonspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da gerçekleştirdiği 10 günlük kampı tamamlayarak Trabzon'a döndü.

Avusturya Galler maçı Cüneyt Çakır'ın

Avusturya Galler maçı Cüneyt Çakır'ın FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, Rusya 2018 elemelerinde Avusturya Galler maçında düdük çalacak..

Cüneyt Çakır'a Avusturya Galler maçı verildi

Cüneyt Çakır'a Avusturya Galler maçı verildi Cüneyt Çakır, Avusturya ile Galler A arasında oynanacak 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında düdük çalacak..

İzlanda Avusturya maçı sonucu ve özeti

İzlanda Avusturya maçı sonucu ve özeti EURO 2016 F Grubu'ndaki kritik mücadelede Avusturya ile karşılaşan İzlanda son 16'da İngiltere ile eşleşti..

Ricardo Quaresma 8 yıl sonra bir ilke imza attı

Ricardo Quaresma 8 yıl sonra bir ilke imza attı EURO 2016'da mücadele eden Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, 8 yıl sonra milli formayla resmi bir maça ilk 11'de başladı

TREND HABERLER
TREND HABERLER