Avrupa Atletizm Şampiyonası

Türkiye'den atletizmde tarihi başarı

Türkiye'den atletizmde tarihi başarı Avrupa Atletizm Şampiyonası erkekler 4x100 metrede milli takımımız 37.98'lik derecesiyle Türkiye rekoru kırarak gümüş madalya kazandı.

Yasemin Can Avrupa üçüncüsü oldu!

Yasemin Can Avrupa üçüncüsü oldu! Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda milli sporcu Yasemin Can, kadınlar 5 bin metrede bronz madalya kazandı.

Milli maratoncu Elif Dağdelen hastaneye kaldırıldı

Milli maratoncu Elif Dağdelen hastaneye kaldırıldı Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda maraton yarışmasını 2 saat 50 dakika ile 44'üncü olarak bitiren milli atlet Elif Dağdelen, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Alperen Acet Almanya'da finale kaldı

Alperen Acet Almanya'da finale kaldı Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda erkekler yüksek atlamada milli atlet Alperen Acet, finale kaldı.

Avrupa Atletizm Şampiyonası Berlin’de başlıyor

Avrupa Atletizm Şampiyonası Berlin’de başlıyor Turkcell ve Türkiye Atletizm Federasyonu iş birliğinde yeni bir döneme giren Türk atletizminin yıldızları, Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek. Yarın Almanya’nın Berlin kentinde başlayacak ve 12 Ağustos’ta noktalanacak organizasyonda Türkiye, 31’i erkek, 12’si kadın toplam 43 kişilik sporcu kafilesi ile yer alacak.

Yasemin Can'dan bir altın daha!

Yasemin Can'dan bir altın daha! Avrupa Atletizm Şampiyonası kadınlar 5 bin metrede milli atlet Yasemin Can altın madalya kazanarak Avrupa şampiyonu oldu. Yasemin, 10 bin metrede de altın madalya kazanmıştı..

TREND HABERLER
TREND HABERLER