Avni Yıldırım

Ringde kazandı masada kaybetti! Büyük rezalet

Ringde kazandı masada kaybetti! Büyük rezalet Türk boksör Avni Yıldırım, Dünya Boks Konseyi (WBC) süper orta sıklet dünya şampiyonluk maçında ABD'li Anthony Dirrell ile karşılaştı.

Türk boks tarihinde ilk! Avni Yıldırım WBC kemeri için dövüşecek

Türk boks tarihinde ilk! Avni Yıldırım WBC kemeri için dövüşecek Türkiye boks tarihinde ilk kez bir Türk sporcu, WBC yeşil kemer unvanı için ringe çıkıyor. Avni Yıldırım, boks dünyasının en önemli unvanı için Anthony Direll ile kozlarını paylaşacak.

Almanya'daki kavga Avrupa'yı salladı

Almanya'daki kavga Avrupa'yı salladı Türk boksör Avni Yıldırım cumartesi günü İngiliz Chris Eubank ile yapacağı maç öncesinde olay çıktı. World Boxing Super Series (WBSS) maçı öncesinde sinirler gerildi.

Avni Yıldırım dünya şampiyonu oldu

Avni Yıldırım dünya şampiyonu oldu Türk boksör Avni Yıldırım, Meksika'da rakibi Marco Antonio Periban'ı devirerek, WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Şampiyon oldu.

Avni Yıldırım'dan nakavtlı galibiyet

Avni Yıldırım'dan nakavtlı galibiyet Türk Boksör Avni Yıldırım, WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer maçında Belaruslu Aliaksandr Sushchyts’i nakavt etti.

Avni Yıldırım nakavtla şampiyon oldu

Avni Yıldırım nakavtla şampiyon oldu WBC Hafif Ağır Sıklet Kıtalararası Gümüş Kemer sahibi Yıldırım, rakibi Forsman'ı ilk raundda nakavt ederek kemerini korudu.