Atalanta

Atalanta Valencia maçı İtalya için biyolojik bombaydı!

O maç biyolojik bir bombaydı! İtalya’da corona virüsün yayılma sebebi olarak Atalanta – Valencia maçı gösteriliyor. Yapılan bu maç sonrası corona virüsünün ülkede patlama yaparak hızla yayılması ortaya atılan iddiayı güçlendiriyor.

Volkan Demirel'in ziyaretinden sonra Kjaer isyan etti!

Volkan Demirel'den sonra Kjaer isyan etti! İtalyan basını,Volkan Demirel’in yıldız futbolcuyla görüşmek için bu ülkeye gittiğini yazmıştı. Bu ziyaretten kısa süre sonra Kjaer,isyan bayrağını açtı.

Volkan Demirel ve Kjaer arasında flaş görüşme

Volkan Demirel ve Kjaer arasında flaş görüşme Ersun Yanal’ın yardımcısı Volkan Demirel, Sampdoria-Atalanta maçını izledi. Atalanta’da kiralık oynayan ve forma şansı bulamayan Kjaer’le görüştü. İtalyan basını oyuncunun İstanbul’a dönmek istediğini duyurdu.

İtalya’daki deprem maçı durdurdu

İtalya’daki deprem maçı durdurdu İtalya'da hissedilen 5.5 büyüklüğündeki deprem Serie A'da oynana Pescara-Atalanta maçının durmasına sebep oldu.

Beşiktaş'ın rakibi Napoli yenildi

Beşiktaş'ın rakibi Napoli yenildi Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Napoli, deplasmanda karşılaştığı Atalanta'ya mağlup oldu

Alberto Paloschi Atalanta'ya imza attı

Alberto Paloschi Atalanta'ya imza attı Atalanta, İngiltere'nin Swansea City takımından golcü oyuncu Alberto Paloschi'yi transfer etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER