Arsene Wenger

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'den Arsene Wenger açıklaması!

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'den Arsene Wenger açıklaması! Paris Saint Germain Başkanı Nasser Al-Khelaifi'nin geçtiğimiz hafta Doha'da düzenlenen tenis turnuvasında Arsene Wenger'le bir araya geldiği ve Fransız hocaya sportif direktörlük teklifinde bulunduğu iddia edilmişti. Katarlı iş adamından konuyla ilgili açıklama geldi.

Arsene Wenger geri dönüyor

Arsene Wenger geri dönüyor Arsene Wenger, futbola geri dönüyor. Fransız menajer, şimdiden bazı kulüplerle görüşmeler yaparken, Premier Lig’den bazı temaslarının da olduğu iddia ediliyor.

Arsenal'dan sonra Arsene Wenger'in yeni adresi belli oldu

Arsenal'dan sonra Arsene Wenger'in yeni adresi belli oldu Arsenal'den ayrıldıktan sonra başka takım çalıştırmayan Arsene Wenger'in PSG'ye sportif direktör olacağı iddia edildi.

Arsene Wenger 68 yaşında sahaya çıktı

Arsene Wenger 68 yaşında sahaya çıktı Arsenal'in efsane teknik direktörü Arsene Wenger, eski UEFA Başkanı Michel Platini'nin babası Aldo Platini anısına düzenlenen maçta futbol oynadı.

İşte Arsene Wenger'in Fenerbahçe'den isteği

İşte Arsene Wenger'in Fenerbahçe'den isteği Tatil için Bodrum’a geldiğinde F.Bahçe’yle ilk kez temasa geçen, daha sonra da kulüp yetkileriyle bir kez daha görüşme yapan Arsene Wenger, sarı-lacivertlilere teknik direktörlük için pek de olumlu yaklaşmadı.

Fenerbahçe'de Arsene Wenger harekatı

Fenerbahçe'de Arsene Wenger harekatı Fenerbahçe Yönetimi, taraftarın büyük bölümünün değişim istemesi nedeniyle Aykut Kocaman ile devam etmeme kararı aldı. Sportif Direktör Comolli’nin öncelikli olarak Arsene Wenger’i ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Fatih Terim Arsene Wenger'le bir araya geldi

Fatih Terim Arsene Wenger'le bir araya geldi İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in eski teknik direktörü Arsene Wenger, tatilini Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçiriyor.