Arjantin Milli Takımı

Fenerbahçe'den dünyaca ünlü hocaya resmi teklif!

Fenerbahçe'den dünyaca ünlü hocaya resmi teklif! Fenerbahçe, Arjantin Milli Takımı'nı çalıştıran Jorge Sampaoli'ye teknik direktörlük için resmi teklifte bulundu.

Messi milli takıma 1 yıl ara verecek

Messi milli takıma 1 yıl ara verecek 2018 Dünya Kupası'nda beklentileri karşılayamayan Lionel Messi, Arjantin Milli Takımı'na 1 yıl ara vermek istediğini teknik direktör Scaloni'ye bildirdi.

Maradona Rusya ve taraftarlardan özür diledi

Maradona Rusya ve taraftarlardan özür diledi Rusya’da düzenlenen FIFA Dünya Kupası'nda ülkesi Arjantin’e destek vermek için Moskova’da Arjantin-İzlanda maçını izlerken puro içen ve görüntülenen efsane futbolcu Maradona Rusya’dan ve taraftarlardan özür diledi.

Messi'li Arjantin'e Dünya Kupası için özel uçak

Messi'li Arjantin'e Dünya Kupası için özel uçak Dünya Kupası'nın favorileri arasında gösterilen Arjantin Milli Takımı, Rusya'da özel olarak modifiye edilmiş uçağı kullanacak.

Messi'den ilginç keçili poz

Messi'den ilginç keçili poz Arjantinli süperstar Lionel Messi, gerçek bir keçiyle kamera karşısına geçti. İngilizce keçi anlamına gelen ‘GOAT’ kelimesi, ‘G.O.A.T’ şeklinde yazıldı ve üstünde de Leo Messi ifadesi yer aldı.

Sergio Romero'dan Arjantin'e kötü haber

Sergio Romero'dan Arjantin'e kötü haber FIFA Dünya Kupası'nda mücadele edecek Arjantin Milli Takımı'nda sakatlanan kaleci Sergio Romero kadrodan çıkarıldı.

Messi'den Maradona'yı geçemez diyenlere yanıt

Messi'den Maradona'yı geçemez diyenlere yanıt Kariyeri boyunca hiç Dünya Kupası'nı kazanamayan Lionel Messi, son şansını Rusya'da kullanacağını söyledi. Yıldız futbolcu, "Şimdi ya da asla" dedi.