Arjantin

Messi ve yıldız oyuncu birbirine girdi!

Messi ve yıldız oyuncu birbirine girdi! Arjantin ile Uruguay arasında Tel Aviv'de oynanan dostluk karşılaşmasında sakin yapılarıyla tanınan iki oyuncu; Messi ve Cavani birbirine girdi.

Fenerbahçe’ye gelmek için yönetime baskı yapıyor

Fenerbahçe’ye gelmek için yönetime baskı yapıyor Fenerbahçe’nin transfer gündeminde yer alan Marcos Rojo ile ilgili önemli bir iddia geldi. Arjantinli defans oyuncusunun, kendisini kiralamak isteyen sarı lacivertli kulübe gelmek için kulüp yönetimine baskı yaptığı iddia edildi.

Lionel Messi'ye 3 ay men cezası verildi

Lionel Messi'ye 3 ay men cezası verildi Güney Amerika Futbol Federasyonu (CONMEBOL), Copa America'da Brezilya ve turnuva aleyhinde açıklamalarda bulunan Messi'ye 3 ay milli takım maçlarından cezası verdi.

Messi 9 ay sonra Arjantin Milli Takımı'na davet edildi

Messi 9 ay sonra Arjantin Milli Takımı'na davet edildi 31 yaşındaki yıldız futbolcu Lionel Messi, 9 ay sonra Arjantin Milli Takımı kadrosuna çağrıldı.

Maradona hastaneye kaldırıldı

Maradona hastaneye kaldırıldı Arjantin futbolunun efsane ismi Diego Armando Maradona, midesindeki kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Poşetten Messi forması giyen Murtaza Ahmadi'nin ağlatan hikayesi

Poşetten Messi forması giyen Murtaza Ahmadi'nin ağlatan hikayesi Poşetten yapıp giydiği Messi formasıyla bütün dünyada kalpleri eriten Murtaza Ahmadi'den kötü haber geldi.

Real Madrid yeni teknik direktörü Solari ile anlaştı

Real Madrid yeni teknik direktörü Solari ile anlaştı Real Madrid, teknik direktör Santiago Solari ile 2,5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER