Anderlecht

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında...

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında... Galatasaray'dan Belçika'nın Club Brugge takımına transfer olan Mbaye Diagne, Anderlect ve Brugge arasında bir krize neden oldu. Anderlecht'in sportif direktörü Michael Verschueren, konuya ilişkin Brugge'ü eleştiren açıklamalarda bulundu.

Olay adam Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var' dedi ve...

Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var dedi' ve... Galatasaray'dan transfer olan Mbaye Diagne, Anderlecht yöneticilerini şoka uğrattı. Diagne, Anderlecht yöneticileri ile yaptığı görüşmede 'Acil işim var' dedi ve Club Brugge ile anlaştı.

Mbaye Diagne'ye Anderlecht'ten teklif var

Mbaye Diagne'ye Anderlecht'ten teklif var Transfer sezonunun bitmesine kısa bir zaman kala Galatasaray'ın forveti Mbaye Diagne'ye teklif geldi.

Fenerbahçe'ye Michael Frey piyangosu!

Fenerbahçe'ye Michael Frey piyangosu! Sezonun en büyük hayal kırıklıklarından biri olan Michael Frey'i elden çıkarmak için uğraşan Fenerbahçe'ye Belçika'dan çifte müjde geldi.

Hagi Belçika Ligi'nden Anderlecht ile görüştü

Hagi Belçika Ligi'nden Anderlecht ile görüştü Romanya'nın Viitorul takımını çalıştıran Galatasaray'ın efsane isimlerinden Gheorghe Hagi, Belçika Ligi'nin köklü takımlarından Anderlecht ile görüşmek için Belçika'ya gitti.

Galatasaray’ın yeni transferi Luyindama Belçika’yı birbirine kattı!

Galatasaray’ın yeni transferi Luyindama Belçika’yı birbirine kattı! Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın yeni transferi Christian Luyindama, eski kulübü Standard Liege'in Anderlecht ile oynadığı maçı tribünden takip etti.

Anderlecht Phillip Cocu ile ilgili iddialara son noktayı koydu

Anderlecht Phillip Cocu ile ilgili iddialara son noktayı koydu Belçika ekibi Anderlecht'in Sportif Direktörü Arnesen, takımın başına eski Fenerbahçeli Cocu'nun geleceği yönündeki haberleri yalanladı.