Amine Gülşe

Fenerbahçe Mesut Özil'i bitirmek üzere!

Fenerbahçe Mesut Özil'i bitirmek üzere! Amine Gülşe ile evlendikten sonra İstanbul'da bir de ev satın alan Arsenal'in 10 numarası Mesut Özil'in yeni malikanesine ilişkin detaylara ulaşıldı. İstanbul'dan ev satın almasının ardından Mesut Özil'in, Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddiaları da güçlenmeye başladı.

Fenerbahçe Ocak'ta Mesut Özil bombasını patlatıyor! Eşi Amine Gülşe de destekledi

Fenerbahçe Ocak'ta bombayı patlatıyor! Adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil ile ilgili sarı lacivertli taraftarı heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe Ocak ayında Mesut Özil bombasını patlatıyor! Mesut'un Fenerbahçe'ye gelişine de en büyük destek de Özil'in eşi Amine Gülşe'den geldi.

Mesut Özil yaşadığı dehşet sonrası ilk kez konuştu

Mesut Özil yaşadığı dehşet sonrası ilk kez konuştu Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, alışveriş yaptıkları sırada bıçaklı saldırıya uğramıştı. Dünyayı dehşete düşüren bu olayda yeni gelişmeler var. Bakın o saldırının sebebi neymiş....

Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin kına gecesi sosyal medyayı salladı

Yaptıkları kına gecesi sosyal medyayı salladı Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve nişanlısı Amine Gülşe dünya evine giriyor. Dün gece, kına gecesi yapan ünlü çift 'Ölürüm Türkiyem' şarkısıyla salona giriş yaptı.

Almanya'dan Mesut Özil'e Erdoğan tepkisi

Almanya'dan Mesut Özil'e Erdoğan tepkisi Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil düğün hazırlıkları yaptığı nişanlısı Amine Gülşe ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek düğün davetiyesi teslim etmişti. Bu olayın ardından Alman siyasilerden tepkiler yükseldi.

Mesut Özil Amine Gülşe ile nişanlandı

Mesut Özil Amine Gülşe ile nişanlandı Arsenal'in Türk asıllık Alman futbolcusu Mesut Özil, uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Amine Gülşe ile nişanlandı.

Amine Gülşe Mesut Özil'in DM'sine el attı!

Amine Gülşe Mesut Özil'in DM'sine el attı! Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil'in Türkiye güzeli sevgilisi Amine Gülşe'nin kıskançlıkları bitmiyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER