Alvaro Negredo

 Beşiktaş yeni forvetini buldu

Beşiktaş yeni forvetini buldu Alvaro Negredo'yu devre arasında satan, Love, Larin ve Pektemek'ten de istediği verimi alamayan Beşiktaş, yeni forvetini buldu.

Beşiktaş eski golcüsünü geri alıyor

Beşiktaş eski golcüsünü geri alıyor Alvaro Negredo'yu satan Vagner Love, Mustafa Pektemek ve Larin'den de verim alamayan Beşiktaş devre arasında eski golcüsünü kadrosuna katmak için girişimlere başladı.

Alvaro Negredo gollerine devam ediyor

Alvaro Negredo gollerine devam ediyor Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Nasr'ın yolunu tutan Alvaro Negredo, gollerine devam ediyor.

Negredo'nun derbi paylaşımı dikkat çekti!

Negredo'nun derbi paylaşımı dikkat çekti! Beşiktaş'tan ayrılarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin yolunu tutan Alvaro Negredo da derbiyi takip etti.

Beşiktaş'a dünya yıldızı golcü!

Beşiktaş'a dünya yıldızı golcü! Beşiktaş'ta beklenen performansı bir türlü sergileyemeyen Alvaro Negredo’yla yollar geçen gün resmen ayrılmıştı. İspanyol futbolcunun Birleşik Arap Emirlikleri temsilcisi Al Nasr’a gitmesi sonrasında yönetim, Ocak ayındaki ara transfer dönemi için kolları şimdiden sıvadı.

Negredo'dan Beşiktaş'a veda mesajı

Negredo'dan Beşiktaş'a veda mesajı Beşiktaş'tan Birleşik Arap Emirlikleri ekibi El Nasr'a transfer olan İspanyol forvet oyuncusu Alvaro Negredo, veda mesajı yayımladı.

Alvaro Negredo transferinden 6.5 milyon euro tasarruf

Alvaro Negredo transferinden 6.5 milyon euro tasarruf Beşiktaş'ın İspanyol forveti Negredo, Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Nasr'la anlaştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER