Almanya Futbol Federasyonu

Almanya Futbol Federasyonu'ndan Mesut Özil itirafı

Almanya'dan flaş Mesut Özil itirafı! Almanya Türkiye hazırlık maçı öncesinde Alman Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Dr. Friedrich Curtius, Mesut Özil ile ilgili itirafta bulundu. Curtius, Mesut Özil'i överken aynı zamanda çuvalladıklarını da söyledi.

Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Grindel istifa etti

Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Grindel istifa etti Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Reinhard Grindel, binlerce euroluk hediye saat kabul edip, federasyonda 78 bin euroluk raporlanamayan ve bilinmeyen bir gelir nedeniyle görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

Arnavutluk Türkiye maçının golleri ve geniş özeti

Milli Takımda 'Güneş'li günler başladı A Milli Takımımız, EURO 2020 Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında Arnavutluk'u deplasmanda 2-0 yendi. Goller Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu'dan geldi. 15 yıl sonra teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde sahaya çıkan Ay-Yıldızlı ekibimiz bembeyaz bir sayfa açtı.

Almanya’da Federasyon’a skandal tepki!

Almanya’da Federasyon’a skandal tepki! Almanya'da Sport1 kanalında canlı yayınlanan ve Federasyon Başkanı Reinard Grindel'in yer aldığı programda bir grup taraftar protestoda bulundu.

Almanya Futbol Federasyonundan Mesut Özil açıklaması

Almanya Futbol Federasyonundan Mesut Özil açıklaması Almanya Futbol Federasyonu (DFB) Başkanlığı, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in paylaşımıyla ilgili açıklamada bulundu.

Almanya futbol federasyonundan Erdoğanlı poza skandal açıklama!

Almanya futbol federasyonundan Erdoğanlı poza skandal açıklama! ALMANYA Futbol Federasyonu (DFB) Başkanı Reinhard Grindel, Türk asıllı Alman milli futbolcular Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmelerinden rahatsız oldu.

Youssoufa Moukoko'nun yaşı ortalığı karıştırdı

Youssoufa Moukoko'nun yaşı ortalığı karıştırdı Almanya Futbol Federasyonu, 2004 doğumlu olan B.Dortmundlu futbolcu Youssoufa Moukoko için yaş testi yapılmasını istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER