Almanya

A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu

A Milli Takımımızın aday kadrosu açıklandı UEFA Uluslar Ligi'nde Rusya ve Sırbistan ile mücadele edecek olan. öncesinde ise Almanya ile özel maç yapacak olan A Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

Almanlar'dan skandal benzetme! Nazi selamıyla...

Almanlar'dan skandal benzetme! Nazi selamıyla... EURO 2020'de dün akşam Fransa'yla karşılaşan A Milli Takımımız'ın attığı golün ardından tekrar Barış Pınarı Harekatı'nı gerçekleştiren ordumuza destek için asker selamı göndermesi Almanları yine rahatsız etti.

Avrupa'nın 5 büyük liginde görünüm

Avrupa'nın 5 büyük liginde görünüm Avrupa'nın en büyük futbol ülkeleri kabul edilen İtalya'da (Serie A) ilk, İspanya (La Liga) ve Almanya'da (Bundesliga) ikinci, İngiltere (Premier Lig) ile Fransa'da (Ligue 1) ise üçüncü hafta karşılaşmaları oynandı.

Avrupa'nın 5 büyük liginde görünüm

Avrupa'nın 5 büyük liginde görünüm Avrupa'nın en büyük 5 futbol ligi kabul edilen İngiltere (Premier Lig), İspanya (La Liga), İtalya (Serie A), Almanya (Bundesliga) ve Fransa'daki (Ligue 1) karşılaşmalara, hafta sonu devam edildi.

Almanya ayağa kalktı! İlkay ve Sane'ye ırkçı saldırı

Almanya ayağa kalktı! İlkay ve Sane'ye ırkçı saldırı Mesut Özil’e gerçekleştirilen ırkçı saldırının ardından, bu kez Almanya Milli Takımı’nın bir diğer Türk kökenli oyuncusu İlkay Gündoğan’a da benzer bir davranış sergilendi.

Cenk Tosun Türkiye dönecek mi? İşte yanıtı

Cenk Tosun Türkiye dönecek mi? İşte yanıtı İngiltere Premier ekiplerinden Everton'da forma giyen Cenk Tosun, ''İngiltere’ye ülkemi ve bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek için geldik. Zamanı geldiğinde de ülkeme döneceğim” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe-Kasımpaşa maçındaki penaltı Almanya'da yaşandı

Fenerbahçe-Kasımpaşa maçındaki penaltı Almanya'da yaşandı Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında yaşanan tartışmalı penaltı pozisyonunun bir benzeri Bayern Münih-Hoffenheim mücadelesinde yaşanmış, atış tekrarlanmıştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER