Ali Palabıyık

Reha Muhtar'dan şok yorum! Ali Palabıyık Galatasaray'ı doğradı

Reha Muhtar'dan Ali Palabıyık'a 'G.Saray'ı doğradı' Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Reha Muhtar, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde hakem Ali Palabıyık'ın sarı-kırmızılı takımı doğradığını ifade etti.

"Ali Palabıyık skora göre maç yönetti" Yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Galatasaray maçını NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin hakemi belli oldu

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin hakemi belli oldu Spor Toto Süper Lig'in 28.haftasında Pazar günü saat 19:00'da Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçına 3 gün kalırken en çok merak edilen konu, zorlu derbiyi kimin yöneteceği.

2019'da FIFA kokartı takacak hakemlerimiz belli oldu

2019'da FIFA kokartı takacak hakemlerimiz belli oldu TFF, 2019 yılında FIFA kokartı takacak hakemleri açıkladı. Bu sezon Süper Lig'de en çok maç yöneten hakem olan Fırat Aydınus listede yer almadı.

VAR’ın vazgeçilmezi Barış Şimşek oldu

VAR’ın vazgeçilmezi Barış Şimşek oldu Süper Lig’de geride kalan 17 haftada 26 kez VAR (Video Yardımcı Hakem), 4 defa da AVAR (Video Yardımcı Hakem Asistanı) olmak üzere toplam 30 kez VAR odasına giren Barış Şimşek, bu alanda zirvede yer aldı.

UEFA'dan Ali Palabıyık'a görev

UEFA'dan Ali Palabıyık'a görev FIFA kokartlı Palabıyık, UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda Macaristan'ın Vidi ile Yunanistan'ın PAOK takımları arasında oynanacak maçı yönetecek.

Barış Şimşek VAR'ın vazgeçilmezi oldu

Barış Şimşek VAR'ın vazgeçilmezi oldu Merkez Hakem Kurulu (MHK), Süper Lig'in ilk 8 haftasında genelde aynı hakemleri kullandı.