Al İttihad

Garry Rodrigues'ten Galatasaray'a müjde

Garry Rodrigues'ten Galatasaray'a müjde Bir zamanlar Galatasaray forması giyen Garry Rodrigues ile ilgili sarı kırmızılıları sevindiren bir gelişme yaşandı. Al Ittihad Kulübü ile Rodrigues'in borçlarının ödenmesi konusunda anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'dan Suudi ittifakı

Fenerbahçe ve Galatasaray'dan Suudi ittifakı Galatasaray ile Fenerbahçe, Suudi Arabistan takımlarına sattıkları oyuncular için yapılması gereken ödemeler gecikince ortak bir yol haritası izlemeye karar verdi.

Galatasaray'dan flaş Belhanda kararı!

Galatasaray'dan flaş Belhanda kararı! Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı futbolcu için Al Ittahad’ın yaptığı 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etmiş, Terim’in ısrarıyla satıştan vazgeçmişti... Yönetim, müthiş bir form grafiği çizen Belhanda için artık 15 milyon Euro isteyecek.

İşte Garry Rodrigues'in yeni adresi! Tam 61 milyon...

İşte Garry Rodrigues'in yeni adresi! Tam 61 milyon... Sarı-kırmızılı takıma 2016-2017 sezonunun devre arasında 3,5 milyon avroya PAOK’tan transfer olan Garry Rodrigues, camiaya “elveda” diyor.

Bir dönem Beşiktaş ile çalışan Slaven Bilic'in yeni takımı!

Bir dönem Beşiktaş ile çalışan Slaven Bilic'in yeni takımı! Bir dönem Türkiye'de görev yapan ve Beşiktaş'ı çalıştıran Slaven Bilic'in adı Suudi Arabistan ekibi Al Ittihad Kulübü ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER