Ahmet Çakar

Ahmet Çakar'dan Ampute Milli Takım mesajı!

Ahmet Çakar'dan Ampute Milli Takım mesajı! Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Ampute Milli Takımı'nın şampiyon olmasının ardından Futbol Milli Takımı'na göndermede bulundu.

Şenol Güneş'ten Ahmet Çakar'ın sözlerine yanıt

Şenol Güneş'ten Ahmet Çakar'ın sözlerine yanıt Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, deplasmanda 2-0 kazandıkları Bursaspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Hakeme göre surata tekme serbest

Hakeme göre surata tekme serbest Bursasporlu Faty'den suratına tekme yiyen Galatasaraylı Ahmet Çalık, maç sonu paylaştığı fotoğrafla yüzünün son halini gösterdi.

Ahmet Çakar: Tudor ile küfürleştiler

Ahmet Çakar: Tudor ile küfürleştiler Eski hakem ve ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia da bulundu.

Sinan Engin'den canlı yayında çıldırtan sürpriz

Sinan Engin'den canlı yayında çıldırtan sürpriz Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz için ölüm marşıyla birlikte çelenk hediye etti.

Ahmet Çakar'dan Umut Bulut için olay sözler

Ahmet Çakar'dan Umut Bulut için olay sözler Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Umut Bulut'un Fenerbahçe'ye attığı golden sonra olay bir yorum yazdı.

Ahmet Çakar canlı yayında Ertem Şener ve Sinan Engin'i bombaladı

Ahmet Çakar canlı yayında Ertem Şener ve Sinan Engin'i bombaladı Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, dün akşam yayınlanan Derin Futbol adlı programda yaptığı 'karikatür şov'la büyük ilgi topladı.