Adil Gevrek

Fenerbahçe ve Beşiktaş Sadık Çiftpınar'ın peşinde

Fenerbahçe ve Beşiktaş Sadık Çiftpınar'ın peşinde Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Sadık Çiftpınar'ı isteyen takımları açıkladı. Başkan, "Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın görüşme talepleri oldu" dedi.

Adil Gevrek'ten Başakşehir'e gözdağı

Adil Gevrek'ten Başakşehir'e gözdağı Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Medipol Başakşehir deplasmanından puan ve puanlarla dönmek istediklerini söyledi.

Adil Gevrek'ten Fenerbahçe'ye suçlama

Adil Gevrek'ten Fenerbahçe'ye suçlama Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe maçında uygulanan bilet politikasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe yönetimi bizi taraftarımızla karşı karşıya getirmeye çalıştı. Bunu Fenerbahçe camiasına ve oradaki yönetime asla yakıştıramadım" dedi.

Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Fikret Orman oldu

Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Fikret Orman oldu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün yapılan seçim ile Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı oldu. Fikret Orman'ın yardımcılığını ise Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile Kayserispor Başkanı Erol Bedir yapacak.

Yeni Malatyaspor başkanı maç sonu hakem odasını bastı

Yeni Malatyaspor başkanı maç sonu hakem odasını bastı Üst üste 5. maçını da kazanamayan Yeni Malatyaspor’da, maçın ardından tansiyon tavan yaptı.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı kaza geçirdi

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı kaza geçirdi Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İstanbul’da özel aracıyla kaza yaptı.

Yeni Malatyaspor daha çok destek istiyor

Yeni Malatyaspor daha çok destek istiyor Yeni Malatyaspor’da, Başkan Adil Gevrek, taraftarların takıma destek vermelerini istedi

TREND HABERLER
TREND HABERLER