Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Fener Ol kampanyasında Cem Yılmaz Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk'ten destek

Efsane üçlü Fenerbahçe için bakın ne yapacak Fener Ol kampanyasına destek olmak için ünlü isimler seferber oldu.. Cem Yılmaz Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk Ramazan ayında kampanyaya destek olmak için bakın ne yapacak! Ayrıntılar haberimizde..

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir? Süper Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'yi uluslararası bir marka yapmayı planlayan Başkan Ali Koç kampanyanın hız kazanması için ünlü isimlerle görüşüyor. Bunların en başında Acun Ilıcalı var.. Acun Ilıcalı kimdir? Üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım Acun Ilıcalı Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için Türkiye'ye gelen Alex de Souza ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir araya geldi.

Acun Ilıcalı mahkemeden sonra Arda Turan'a koştu

Acun Ilıcalı mahkemeden sonra Arda Turan'a koştu Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun Ilıcalı, mahkeme sonrası Arda Turan'la buluşup yemek yedi.

Acun Ilıcalı FB TV anlaşmasını resmen açıkladı

Acun Ilıcalı FB TV anlaşmasını resmen açıkladı Acun Ilıcalı, CNN Türk’te katıldığı bir programda FB TV’nin sorumluluğunu aldığı iddialarına yanıt verdi.

Acun Ilıcalı’dan Ali Koç paylaşımı

Acun Ilıcalı’dan Ali Koç paylaşımı Aziz Yıldırım'ı tarihi bir farkla Fenerbahçe başkanlığı koltuğundan indiren Ali Koç günün adamı oldu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'a başarılar diledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER