Abdullah Avcı

Abdullah Avcı hedefi 12’den vurdu

Abdullah Avcı hedefi 12’den vurdu Alanyaspor’u yendikleri 7. hafta maçından sonra hızla yükselişe geçeceklerini ifade eden Beşiktaş’ın teknik patronu bu iddiasında haklı çıktı. Sakatların dönüşüyle eli güçlenen siyah-beyazlı hoca galibiyet serisini devam ettirmenin hesaplarını yapmaya başladı

Beşiktaş'ta grip olan teknik direktör Avcı Portekiz'e gitmedi

Beşiktaş teknik direktörü Avcı Portekiz'e gitmedi UEFA Avrupa Ligi'nin 4. haftasında yarın Portekiz temsilcisi Braga ile deplasmanda yapacağı maç için bu ülkeye giden Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı, kafilede yer almadı.

Abdullah Avcı'dan övgü dolu sözler

Abdullah Avcı'dan övgü dolu sözler Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı, 1-0'lık Galatasaray galibiyetini değerlendirdi.

Abdullah Avcı'dan istifa açıklaması

Abdullah Avcı'dan istifa açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "İstifa etmeyi hiç düşünmedim. Ama taraftar her zaman haklıdır. Bence taraftar tepkisinde haklı." cevabını verdi.

İşte Ahmet Nur Çebi'nin Abdullah Avcı kararı

İşte Ahmet Nur Çebi'nin Abdullah Avcı kararı Abdullah Avcı ile ocak ayına kadar yola devam edeceklerini söyleyen Ahmet Nur Çebi, "Sorun olursa gereğini kendisi yapar" diyerek kafaları karıştırdı.

Abdullah Avcı'dan yeni sistem

Abdullah Avcı'dan yeni sistem Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, milli maçtan sonra takımın çehresini değiştirecek. Pasa dayalı oyun kurgusu ikinci plana itilecek. Kanat ataklarına daha fazla önem vermeyi düşünen Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'ın hücum gücünü ön plana çıkaracağı öne sürüldü.

Abdullah Avcı kadroyu değiştiriyor

Abdullah Avcı kadroyu değiştiriyor Kara Kartal’ın tecrübeli teknik adamı Abdullah Avcı, Adem Ljajic’in son haftalardaki performansının beklenenin altında kalması sebebiyle milli ara sonrasında kadroda değişikliğe gidecek.