A Milli Futbol Takımı

Andorra Arnavutluk ve İzlanda maçları İstanbul'da

Milli Takım eleme maçlarını İstanbul'da oynayacak A Milli Futbol Takımı'nın 2020 UEFA Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Andorra, Arnavutluk ve İzlanda ile yapacağı maçlar İstanbul'da oynanacak.

İzlanda Türkiye maçının golleri ve geniş özeti

A Milli Takımı'mız İzlanda'da ilk yenilgisini aldı A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu dördüncü maçında İzlanda'ya 2-1 yenilerek grubundaki ilk mağlubiyetini aldı.

Türkiye'den İzlanda'ya 'Milli Takım' notası

Türkiye'den İzlanda'ya 'Milli Takım' notası Türkiye, A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda'da havaalanında gördüğü olumsuz muameleyi kınayan ve konuya ilişkin ek güvenlik tedbirlerinin alınmasını talep eden nota verdi.

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele!

İzlanda'da Milli Takım'a skandal muamele! A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ile 11 Haziran Salı günü yapacağı maç için bu ülkeye geldi. Milli Takım futbolcuları ülkeye gelir gelmez büyük bir şok ile karşılaştı..

Türkiye-Fransa maçının biletleri tükendi

Türkiye-Fransa maçının biletleri tükendi A Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Fransa ile yapacağı karşılaşmanın biletleri, genel satışa çıkarılmasından kısa süre sonra tükendi.

Milliler 2'de 2 yaptı Fransızları korku sardı

Milliler 2'de 2 yaptı Fransızları korku sardı A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 Elemeleri'ne 2'de 2 yaparak başlarken Fransız basını, ay-yıldızlı ekibin kendileri için büyük bir tehdit olduğunu yazdı.

Milli futbolculardan

Milli futbolculardan "Hello Brother" mesajı A Milli Futbol Takımı, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde iki camiye düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenleri unutmadı.