2020 Avrupa Şampiyonası

İzlanda Türkiye maçının golleri ve geniş özeti

A Milli Takımı'mız İzlanda'da ilk yenilgisini aldı A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu dördüncü maçında İzlanda'ya 2-1 yenilerek grubundaki ilk mağlubiyetini aldı.

Emre Belözoğlu'ndan sakatlık açıklaması

Emre Belözoğlu'ndan sakatlık açıklaması 2020 Avrupa Şampiyonası'nda deplasmanda Arnavutluk'u 2-0 mağlup eden A Milli Takım'da Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.

A Milli Futbol Takımı Arnavutluk'a gitti

A Milli Futbol Takımı Arnavutluk'a gitti A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda deplasmanda karşılaşacağı maç için Arnavutluk'a gitti.

A Milli Futbol Takım tam kadro hazırlanıyor

A Milli Futbol Takım tam kadro hazırlanıyor A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Arnavutluk ve Moldova ile yapacağı ilk iki maçın hazırlıklarını sürdürdü. Dün takımdan ayrı çalışan Burak Yılmaz, bugün takımla çalıştı.

Milli maç öncesi Şenol Güneş'ten bomba açıklamalar

Flaş açıklamalar! Türk olduğunu bilmiyordum A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, EURO 2020 Elemeleri kapsamında oynanacak olan Arnavutluk ve Modova maçları öncesinden düzenlenen basın toplantısında Riva'daki Milli Takım Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş siftah yapıyor

Şenol Güneş siftah yapıyor A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı maçlar için ilk antrenmanını yarın yapacak.

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı!

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı! Milli Takımlarımızın Nike tarafından hazırlanan yeni iç saha ve deplasman formaları tanıtıldı.