FUTBOL

Adana Demirspor'un Kuruluşunun 78. Yılı Kutlamaları

Adana Demirspor Kulübünün kuruluşunun 78. yılı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

Adana Demirspor'un Kuruluşunun 78. Yılı Kutlamaları - Sayfa 1

Adana Demirspor Kulübünün kuruluşunun 78. yılı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. İstasyon Meydanı'nda düzenlenen programda kulüp yöneticileri, takım oyuncuları ve taraftarlar bir araya geldi. Taraftarlar, meşale ve havai fişeklerle kulüplerinin kuruluşunun 78. yılını kutladı.

Adana Demirspor'un Kuruluşunun 78. Yılı Kutlamaları - Sayfa 2

Kulüp başkanı Mehmet Gökoğlu, yaptığı konuşmada, yaşadıkları sorunlara dikkati çekerek, kendisinin ve diğer yöneticilerin takım için ellerinden gelenin fazlasını yaptığını, kısa zamanda bu sorunları el birliğiyle aşacaklarını söyledi.

Adana Demirspor'un Kuruluşunun 78. Yılı Kutlamaları - Sayfa 3

"DÜNYA DÖNDÜĞÜ SÜRECE ADANA DEMİRSPOR" Adana Demirsporlu olmanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Gökoğlu, "Hepimiz sevdamızın peşinden koşarak bu ayrıcalığı yaşıyoruz. Nice yıllara Adana Demirspor. Dünya döndüğü sürece mavi-laciverte gönül verenlerle Adana Demirspor o ihtişamıyla varlığını sürdürecektir. Bizler de gözlerimizi yumana kadar Adana Demirspor aşkımızı yaşamaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Adana Demirspor'un Kuruluşunun 78. Yılı Kutlamaları - Sayfa 4

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de konuşmasında, görev süresi içinde kulüp yöneticilerine yardımcı olmaya çalıştığını vurgulayarak, Adana Demirspor'un arkasında olduklarını belirtti.