YAZARLAR

Abdurrahim Albayrak Kimden Korkuyor?

Ligin pandemi sürecinden sonra oynanan maçlarında, Galatasaray üst üste hakem hataları ile puan kayıpları yaşadı ve yarıştan koptu.

Abdullah Biricik
Abdullah Biricikabdullahbiricik@hotmail.com

Gerek Galatasaray’lı taraftarların gerekse spor kamuoyunun en çok dikkatini çeken husus ise yaşanan bu mağduriyetler sonrasında Galatasaray yönetimin hiç tepki göstermemesiydi. Başkan Mustafa Cengiz’in yaşadığı sağlık problemleri herkesin malumu ancak geçen sezon “Şahin” kesilen 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın sus pus olması aklıma geçen sezon yaşananları ve cevaplanamamış pek çok iddiayı beraberinde getirdi.

Neydi geçen sezon yaşananlar?

Abdurrahim Albayrak geçen sezon VAR kayıtlarını ele geçirdiğini iddia etti!

“Bildiğim birçok şey var. Bana söylenen çok şeyler var. Zamanı geldiği zaman çok şey paylaşacağım.” şeklinde açıklama yaparak ortaya büyük bir iddia attı.

Fenerbahçe Galatasaray maçında ele geçirildiği iddia edilen VAR kayıtları Başta Göksel Gümüşdağ olmak üzere TFF yetkililerini oldukça rahatsız etti.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. "TFF dışında VAR kayıtları kimsenin elinde olamaz. Demek oluyor ki bu hukuk dışı elde edilmiş. Hiçbir takımın ulaşamadığı, TFF dışında kimsenin elinde olmaması gereken kayıtlar, nasıl hukuk dışı temin edilebiliyor. Çok tehlikeli bir şey" şeklinde açıklama yaparak duyduğu rahatsızlığı kamuoyu ile paylaştı.

Akabinde Başakşehir Kulübü Abdurrahim Albayrak’ı mahkemeye verdi.

Hatta İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'a, 14 Nisan 2019'da Ülker Stadyumu'nda VAR kayıtlarıyla ilgili verdiği demeçten dolayı 6222 sayılı yasa gereği 5 bin 14 TL idari para cezası verdi.

Bütün bu gelişmeler ışığında benim sayın Abdurrahim Albayrak’a  5 sorum var;

VAR Kayıtlarını gerçekten ele geçirdiniz mi?
Ele geçirdiyseniz kamuoyuyla neden paylaşmadınız?
Ele geçirmediyseniz neden ortaya böyle bir iddia atıp insanları zan altında bıraktınız?
Size İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kesilen  5 bin 14 TL idari para cezasını ödediniz mi yoksa karara itiraz mı ettiniz?
“Bildiğim birçok şey var, zamanı geldiği zaman çok şey paylaşacağım.” demiştiniz! Bildikleriniz nelerdir ve ne zaman paylaşacaksınız?

Sevgilerimle…

Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER