ABDULLAH BİRİCİK / TÜM YAZILARI
Abdullah Biricik
Abdullah Biricikabdullahbiricik@hotmail.com
TÜM YAZILARI
Yıldızların Tuzakları Fenerbahçe kulübünün 2014 yılında başvurduğu ve başvurusunun reddedildiği “yıldız talebi” tekrar gündeme geldi. Fenerbahçe Kulübünün bu konuda resmi başvuru yaptığını şu anki TFF Başkanı olan Fenerbahçe eski Asbaşkanı Nihat Özdemir’den öğrendik.
Medya ve Fatih Terim Arda Turan, çok faydalı sade ve akışkan oynuyor! Sivasspor maçında güzel oyununu bir de gol ile süsledi. Bu gole çok ihtiyacı vardı! Maç sonunda göz yaşlarına hakim olamaması yaşadığı duygusal zorluğun dışavurumuydu! Performansını yükseltmeye devam edip sadece yeteneğini konuşturması, futbol dışında hiçbir konuda konuşmaması, ve yanlış bir davranış içerisine girmemesi, ona yepyeni bir gelecek sunacaktır.
Atilla Türker'in Amacı Ne? Son zamanlarda kulüplerin yönetim ilşkilerini özellikle mali anlamda ilişkilerini kaleme alan gazeteci Atilla Türker, şu an tepkilerin odağındaki isim!
Abdurrahim Albayrak Kimden Korkuyor? Ligin pandemi sürecinden sonra oynanan maçlarında, Galatasaray üst üste hakem hataları ile puan kayıpları yaşadı ve yarıştan koptu.
Ali Koç ve Galatasaray Gecenin en hareketli ismi ise savunma arkasına yaptığı koşularla Fenerbahçe savunmasını yıpratan ve 3. golü atan isim Henry Onyekuru’ydu…
Süper Ligde Alkışı Hak Edenler 3 büyük takımın her hafta altın tepsi ile birbirlerine sundukları fırsatların, “ellerin tersi” ile itildiği ilginç bir dönem yaşıyoruz!
Yenilgi İle Gelen Devrim! Galatasaray dün akşam Fransa’nın güçlü temsilcisi Paris Saint-Germain ile karşı karşıya geldi.
TREND HABERLER