ABDULLAH BİRİCİK / TÜM YAZILARI
Abdullah Biricik
Abdullah Biricikabdullahbiricik@hotmail.com
TÜM YAZILARI
Abdurrahim Albayrak Kimden Korkuyor? Ligin pandemi sürecinden sonra oynanan maçlarında, Galatasaray üst üste hakem hataları ile puan kayıpları yaşadı ve yarıştan koptu.
Ali Koç ve Galatasaray Gecenin en hareketli ismi ise savunma arkasına yaptığı koşularla Fenerbahçe savunmasını yıpratan ve 3. golü atan isim Henry Onyekuru’ydu…
Süper Ligde Alkışı Hak Edenler 3 büyük takımın her hafta altın tepsi ile birbirlerine sundukları fırsatların, “ellerin tersi” ile itildiği ilginç bir dönem yaşıyoruz!
Yenilgi İle Gelen Devrim! Galatasaray dün akşam Fransa’nın güçlü temsilcisi Paris Saint-Germain ile karşı karşıya geldi.
Şenol Güneş ve Tudor! Dün ligin kaderini, belki de şampiyonluğu belirleyen bir derbi izledik.
Haddini bil Rıdvan Dilmen! Galatasaray’ın neredeyse kazandığı her maçtan sonra hakemler hakkında konuşan, onun dışında yapılan hakem hatalarında sus pus olan Rıdvan Dilmen denilen şahıs, artık haddini aşmaya başlamıştır.
Muslera ve Taffarel Her geçen gün futbolunun üstüne koyan, dün Antalya maçında oyuna girdikten sonra Yaya Toure kalitesinde bir performans sergileyen Ryan Donk, büyük bir alkışı hak ediyor…