ABDULLAH BİRİCİK / TÜM YAZILARI
Abdullah Biricik
Abdullah Biricikabdullahbiricik@hotmail.com
TÜM YAZILARI
Transferde büyük devrim Galatasaray SK Başkanı Mustafa Cengiz sezon başında yapılmayan forvet transferi nedeniyle oldukça büyük bir baskı altındaydı!
Fikret Orman paralar nerede? Futbolcu satışlarından dolayı azalması gereken borç yaklaşık 3 kat artmış! Ortada 276 milyon Euro’luk bir kayıp veya zarar gözüküyor!
Bu nasıl Dünya Kupası? İyi Teknik Direktörleri kulüpler kaptığı için, çok iyi kadrolara sahip olan ülkelerin bile “takım olamadığını” görüyoruz.
Bir tuhaf başkanlık seçimi Dursun Özbek’in seçilememe örneği bu kadar sıcakken, nasıl oluyor da Bursaspor'da aynı kişi tekrar başkan seçiliyor?
Beşiktaş’taki çöküşün sebepleri Fikret Orman’ın bu çöküşe sebep olan 7 önemli hatası var! Şenol Güneş cephesinde de durum farklı değil. Şenol Güneş’in ise gözle görülür 10 büyük hatası var!
Kim şampiyon olacak? Mevcut tabloya göre bütün maçlarını kazandığı takdirde diğer maçlara bakılmaksızın şampiyon olabilecek tek takım Galatasaray. Eğer kalan 5 haftada takılmazsa şampiyonluk ipini göğüsleyecek.
Avcı'nın fendi Şenol'u yendi Şenol Güneş'in Başakşehir karşısındaki kötü performansı, Tamer Tuna'nın ayrılmasından sonra gittikçe artan formsuzluğunu iyice su yüzüne çıkardı.