eposta yazdır zoom+ zoom-

Yetişkin Spor Kursları'na başvurular başlıyor

Yetişkin Spor Kursları'na başvurular başlıyor

Beylikdüzü’nde yaşayan tüm vatandaşların sporla iç içe bir yaşam sürmesi için çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi’nin açtığı Yetişkin Spor Kursları’na başvurular, 18 Eylül’de başlıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-09-2018 14:55 - Güncelleme: 18-09-2018 14:55

Beylikdüzü’nde yaşayan tüm vatandaşların sporla iç içe bir yaşam sürmesi için çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi’nin açtığı Yetişkin Spor Kursları’na başvurular, 18 Eylül’de başlıyor. 16 yaş ve üstü kadın ile erkeklerin katılabileceği kurslarda, vatandaşlar 3 farklı branşta, ücretsiz spor yapma imkanına kavuşacak.

16 yaş ve üstü kadın ile erkeklerin katılabileceği kurslarda, vatandaşlar 3 farklı branşta, ücretsiz spor yapma imkanına kavuşacak. Beylikdüzü’nde yaşayan vatandaşları sağlıklı bir yaşama, harekete ve spora teşvik etmek amacıyla Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yetişkin Spor Kursları’na başvurular başlıyor.

18 Eylül’de başlayan kurs başvuruları, 27 Eylül’e kadar sürecek. Aerobik, pilates ve fitness olmak üzere 3 farklı branşta düzenlenecek Yetişkin Spor Kursları’na katılmak isteyen vatandaşlar kayıtlarını; Beylicium AVM 2.katta bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ve Kavaklı Kapalı Spor Kompleksi’nde yaptırabilecek.

1 Ekim 2018’de kapılarını Beylikdüzü’ndeki sporseverlere açacak olan Yetişkin Spor Kursları, 27 Aralık 2018’e kadar sürecek. Vatandaşlar, Online Kayıt da Yaptırabilecek Beylikdüzü’nde sağlığa ve spora katkı yapmaya devam eden Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Yetişkin Spor Kursları’na vatandaşlar, beylikduzu.istanbul internet sitesi üzerinden online kayıt da yaptırabilecek.

Online kayıtlar, 18 Eylül Salı günü, saat 09:00’da açılacak. 27 Eylül’e kadar online olarak ön kayıtlarını yaptıran vatandaşların 22/27 Eylül tarihleri arasında en yakın kayıt merkezlerine giderek kayıtlarını onaylatmaları gerekiyor.

Vatandaşlar, detaylı bilgi için 444 09 39 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayıp 7946 nolu dahili hattına bağlanarak Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile iletişime geçebilirler.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yetişkin Spor Kursları'na başvurular başlıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro