eposta yazdır zoom+ zoom-

Yarış atından unutulmaz zafer

Yarış atından unutulmaz zafer

Avustralya'da düzenlenen bir yarış organizasyonunda at, mucize gibi bir zafer elde etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-08-2017 15:41 - Güncelleme: 19-08-2017 15:41

Avustralya'nın Sydney kentinde düzenlenen atyarışı organizasyonu hem izleyenlere hem de yarışçılara heyecanlı anlar yaşattı.

Yarışta startın verldiği anlarda 7 numaralı Winx isimli kısrak talihsiz bir çıkış yaptı, rakiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Hattta zaman zaman huysuzlandı geri adımlar attı.

Bir süre sonra kendini toparlayan at hızla komaya başladı, gerisinde kaldığı rakipleri bir bir geçmeye başladı, yarışa tekrar dahil oldu.

Winx

AZMİN ZAFERİ

Yarışın son anlarına doğru daha da hızlanan Winx öndeki rakiplerini gemeye başladı. Son sürat hız ile dış kulvardan atağını yapan Winx yarışı galibiyetle tamamladı. İzleyenler Winx'in çabası için, azmin zaferi yorumunu yaparken, kötü bir çıkış yapması rakiplerine avans olarak yorumlandı.

Winx

BÜYÜK SEVİNÇ

Yarışın ardından at pistten çıkartıldı, sahibiyle buluşturuldu. Alan dışında at ve jokeyi karşılayan kadın büyük mutluluk yaşadı, jokeyle sarılarak galibiyeti kutladı.

Winx

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yarış atından unutulmaz zafer haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro