Van der Wiel, Floyd'dan parasını geri alamadı

Fenerbahçeli Van der Wiel, kendisiyle ticaret yapmak istediğini söyleyen menajer Ümit Akbulut tarafından dolandırıldığını iddia etti. Ümit Akbulut ise Hollandalı futbolcuya belgelerle yanıt verdi.

Akbulut, Floyd'un Hollandalı futbolcunun sahip olduğu marka için reklam filmi çektiğini ve Instagram'dan bunun tanıtımını yaptığını, dolayısıyla parayı geri vermediğini söyledi.

"ÖZEL VİDEO ÇEKTİ"

"Mayweather, Podolski’nin giyim markası için bir reklam filmi yaptı, Wiel de dedi ki 'Benim bir markam var. Podolski’de olduğu gibi onu da tanıtabilir miyiz?' Ben de Mayweather’ın menajeri ile konuştum. Mayweather’ın menajeri İstanbul’a geldi, Wiel ile görüştüler ve 4.2 milyon dolara anlaştılar. Mayweather da, Van Der Wiel için özel bir video çekti."

"HER ŞEY BELGELİ"

"Wiel 'Ben bunu kabul etmem. Ben bittim. Fenerbahçe’den zaten gideceğim. Paramı alamıyorum' dedi. Bu yüzden irtibatı kesti 2 ay önce. Anladığım kadarıyla Wiel parasını alamıyor Fenerbahçe’den. Verdiği parayı kimden aldı ise artık onun sıkıntısını çekiyor. Bende tüm belgeler kayıtlı. Orada bıdı bıdı yapıyor da bende her şey belgeli ve kayıtlı. Videolar, kontratlar."

VAN DER WİEL'DEN ŞAŞIRTAN İSTEK

Öte yandan Hollandalı futbolcu Fenerbahçe yönetimine ''Üç yıllık alacaklarımı (12 milyon euro) peşin ödeyin, bonservisimi de bedelsiz verin gideyim'' diyerek takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

  • Spor Magazin 16 Mayıs 2017 22:44
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Van der Wiel, Floyd'dan parasını geri alamadı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro