YAZARLAR

Abdullah Biricik

Abdullah Biricik

abdullahbiricik@hotmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017 14:48 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 14:49

UltrAslan neden suskun?

Galatasaray’ın başarısız olmasının en büyük sebebi, takım içi adaletsizlik ve bunun yol açtığı takım olamama olgusu! Teşhis tam olarak bu! Sabri, Yasin ve Selçuk gibi bazı oyuncular ne kadar hata yaparsa yapsın takımdan kesilmiyor! Sınırsız kredileri var! Ama Eren’in hata yapma, gol kaçırma lüksü yok, Linnes’in yok, Sinan’ın yok, Tolga’nın yok! Chedjou’nun hiç yok zaten adam yönetici Levent NAZİFOĞLU tarafından adeta vatan haini olarak ilan edildi! Böyle bir ortamda 18 tane Messi olsa başarı elde edilemez. Çünkü hata yapan oyuncular, başarısız çizgilerini oldukları gibi devam ettiriyor, yedek kalma korkuları yok. Oynatılmayan oyuncular ise ağızlarıyla kuş tutsa ilk 11’e giremeyeceklerini, girseler bile en küçük bir hatada oyundan alınacaklarını biliyorlar. Bu realitenin futbolcular üzerinde yarattığı baskı çok büyük, hiç kimse konsantre olamıyor ve kendisini tamamen takıma veremiyor!

Bütün bunları yapan kim? 

-Alt yapıdan A takıma hiçbir futbolcu kazandıramayan bir altyapı hocası!

Yani kariyerinde hiçbir futbol kulübünü çalıştırmamış olan bir adam, Türkiye’nin en global markasının başında! Yaptıkları tam bir rezalet, yapamadıkları da öyle! İyi bir Teknik Direktör değilsin anladık da, bari adil ol be ADAM! Hak edene ver formayı takım başarısız olsa bile insanlar dönüp sana ‘’valla elinden gelen buydu’’ desin.

Bu adil olmayan ve yeteneksiz adama tahammül eden ve tribünden maç izler gibi olanları izleyen kim?

-3. Ligde bile takım yönetemeyecek olan Dursun Özbek ve ekibi! Göreve geldiği günden beri ıslıklanan, hakaret edilen, küfür edilen ve istifa etmeleri için sosyal medyada sürekli kampanya başlatılan Dursun Özbek ve ekibi! Hepsini sineye çekiyorlar çünkü yaşamlarında bir daha asla Galatasaray’ı ve Galatasaray gibi büyük bir markayı yönetemeyeceklerini biliyorlar. Ne kadar kalırsam kar hesabıyla yaklaşıyorlar. Galatasaray isminin kendi kişisel yatırımlarına olan katkısının ve Türkiye’de tanınmış olmanın verdiği mali gelirlerin tadını çıkarıyorlar. Riekerink veya taraftarların üzüntüsü umurlarında değil. Edilen küfürler ve hakaretler bir kulaklarından girip diğerinden çıkıyor. Evde torun sevme hasretiyle yanıp tutuşan Galatasaray kongre üyelerinden bir ses çıkmayacağının da kesin olduğu bir ortamda saltanatın tadını çıkarıyorlar.

Galatasaray’ın sözde en büyük taraftar topluluğu olan Ultraslan neden suskun?

–İşte gerçek Galatasaraylıların hazmedemediği konu da bu! Bütün başarısızlığa takımın kötü gidişine bu kadar sessiz kalınmasının sebebi nedir? Hani Galatasaray liselilerin değil atkılılarındı? Nerde bu atkılılar? Neden susuyorlar? Sosyal medya hesaplarında kaybedilen Arap takımıyla ilgi ne bir haber ne de bir yorum var. Diğer kaybedilen maçlar için de durum aynı.

Sorunun en kilit noktası da bu! Herkesin merak ettiği soru da bu!

ULTRASLAN NEDEN SUSKUN!

Sevgilerimle…
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN UltrAslan neden suskun? yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • fanatik aslan 15 Şubat 2017 09:21 yönetim için yaptığın bütün eleştireler doğrudur.fakat ultraslan sesiz değil...yeni trasnferleri olan bir takımı devamlı ıslıklarsak fenevbahceden ne farkımız kalır??.biz az olsa var olan takım havasını korumaktan yanayız çünkü henüz kendini gösteremeyen bir çok oyuncu var...rodriguez ahmet çalık sinan gibi...ultraslan gerekeni yapmıştır...saygılar

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro