eposta yazdır zoom+ zoom-

Transfer haberlerine isyan etti

Transfer haberlerine isyan etti

Adı günlerce Galatasaray ile anıldı, anlaştığı bile iddia edilen Selçuk İnan, Trabzonlular'a şu sözlerle seslendi:

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-07-2010 12:38 - Güncelleme: 22-10-2015 23:32
Adı günlerce Galatasaray ile anıldı, anlaştığı bile iddia edilen Selçuk İnan, Trabzonlular'a şu sözlerle seslendi: "Bana inanın... Bırakın Adnan Polat'ı en yakın arkadaşım Arda'yla bile bu konuları konuşmadım" dedi.

Ersun Yanal’ın öğrencisiydi...
Deneyimli hoca onu önce Çanakkale Dardanel’den Manisa’ya, oradan da Trabzonspor’a getirmişti. Orta alanda oyunun hem ofans hem de defans yönünde görev yapabilmesi, iyi top kullanması ve isabetli şutlarıyla yakın geleceğe damga vurması bekleniyordu, yavaş yavaş da o seviyeye geliyor. Önce Trabzon’da 11’in asları arasına katılan Selçuk İnan, artık A Milli Takım’a da gidiyor, kadroyu zorluyor. İşte onun bu çıkışı da haliyle taliplerini artırdı, özellikle bu sezon adı gündemden hiç düşmedi. Özellikle Galatasaraylı yöneticilerle görüştüğü ve söz verdiği haberleri Trabzonsporlular’ı derinden sarstı, taraftarlar hemen sözleşme uzatılması için bastırdı.

“Benim gündemimde transfer olmamasına rağmen hep sohbetlerin böyle başlaması beni sıkıyor” itirafında bulunan genç yıldız, noktayı koyacak nitelikte konuştu: Tüm Trabzonlular’dan şuna inanmalarını istiyorum; ne Adnan Polat ile ne de Galatasaraylı herhangi bir yöneticiyle hiçbir görüşme yapmadım. Bu konuda yakın arkadaşım Arda ile bile bunları konuşmadım.

‘Herkes dürüst olsun’
Mesajı direkt taraftaraydı çünkü onlarla arasında artık çok iyi bir bağ vardı. İlk yılında sıkıntı yaşadığını da açık yüreklilikle anlatan Selçuk İnan, “Artık Trabzon’da çok seviliyorum. 5 yıllık sözleşme yapılması için taraftarın talebi çok önemli ve gurur verici” ifadelerini kullandı. Mukavele yenileme durumu üzerine de Selçuk İnan çok samimiydi. Bazı meslektaşlarına göndermelerde bulunup, “Bu işin doğuştan Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Trabzonlu, Beşiktaşlılığı yoktur. Herkes dürüst olsun. Bir futbolcu hangi takımdaysa o rengin başarısı için elinden geleni yapar” diyen Trabzonspor’un milli oyuncusu mesajlarını şu sözlerle noktaladı:

Başkanla, ilgili yöneticilerle konuştuk. Yarın bile imza atabilirim, bu belli olmaz. Ama şu bilinsin ki bir profesyonel oyuncuyum ve şu anda Trabzonspor ile imza gibi bir sorunum yok. Bütün arzum Trabzonspor’un şampiyonluğuna katkı sağlamak ve milli takımda aslar arasına girmek.

ERGUN ATA/Fanatik

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Transfer haberlerine isyan etti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro