eposta yazdır zoom+ zoom-

Trabzonspor'da Da Silva transferi gerçekleşmedi

Trabzonspor'da Da Silva transferi gerçekleşmedi

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, daha önce Trabzon'a getirdikleri Fransız futbolcu Damien Da Silva'nın transferinin gerçekleşmediğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-06-2018 12:55 - Güncelleme: 23-06-2018 12:55

Sağıroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulübün şartlarını ilettikleri 30 yaşındaki stoperin Trabzon'u gezdikten sonra düşünmek için ülkesine döndüğünü anımsattı.

Fransız futbolcudan geçen sürede bir dönüş olmadığını ifade eden Sağıroğlu, "Her iki tarafın da şartları örtüşmedi ve transfer gerçekleşmedi." dedi.

Sağıroğlu, transfer döneminde hata yapma lükslerinin olmadığını kaydederek, "Kulübün ekonomisi doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor ancak illa da oyuncu alacağız diye transfer yapmayacağız. Oyuncunun kulübe uygunluğu, yararı ve maliyeti önemli." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'den transfer açıklaması

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Trabzonspor'da Da Silva transferi gerçekleşmedi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 24 Haziran 2018 14:51 İstanbul kirli sistemi marifetiyle direkt olarak beş altı şampiyonluğu çalınmış ve dolaylı olarak on beş yirmi şapiyonluğu çalınmış Trabzonspora şikeci diyebilen kim olabilir. İstanbul kirli sisteminin en büyük nemalanıcısı,Trabzonun çalınan şampiyonluklarında en büyük sorumlu olan,hırsızlık yaparken suç ustü yapılmış,şikeciliği tescillenmiş ve "Çaldığını sahiplenmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmedebilmiş tartışmasız dünyanın gelmiş geçmiş en büyük şikeci hırsız camiası" etiketi alnına kazınmış şikeci camia taraftarları.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro